قابی زیبا از پدر و خواهر پژمان جمشیدی و شباهت جالب پدر پسری

تاریخ نشر :دوشنبه 12 سپتامبر 2022 اشتراک:
پدر و خواهر پژمان جمشیدی اخبار گوناگون
در این تصویر پدر و خواهر پژمان جمشیدی بازیگر معروف کشورمان را در کنار هم مشاهده می کنید که شباهت زیادی به آقای بازیگر دارند

پژمان جمشیدی بازیگر معروف و محبوب ایرانی است که طی سال های اخیر به سوپراستار سینما تبدیل شده و تقریبا همیشه فیلم و سریالی برای نمایش دارد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از پدر و خواهر پژمان جمشیدی را برای شما قرار دهیم که شباهت زیادی به آقای بازیگر دارند

پدر و خواهر پژمان جمشیدی

تصویری از خانواده پژمان جمشیدی

پدر و خواهر پژمان جمشیدیپدر و خواهر پژمان جمشیدی بازیگر

درباره سریال آفتاب پرست با بازی پژمان جمشیدی بیشتر بدانید

برزو نیک نژاد که اغلب با سریال و فیلم های کمدی شناخته می شود. از نیک نژاد در سینما فیلم های «لانه زنبور» و «دوزیست» را به یاد داریم و علاقه مندان به سریال نیز «دردسرهای عظیم» را از این کارگردان به یاد دارند.

شاید اصلی ترین نقطه مثبت سریال پژمان جمشیدی باشد که یک تنه تمام ضعف های فیلمنامه را پوشانده است. جمشیدی حتی زمانی که فیلمنامه در مسیر سراشیبی قرار گرفته، با طناز و بازی مسلط خود توانسته موقعیت کمیک را زنده کند و مخاطب را بخنداند.

سریال آفتاب پرستسریال آفتاب پرست

پژمان جمشیدی، ستاره سینما و تلویزیون سال های اخیر ایران بازیگر نقش اصلی سریال است. حمیدرضا آذرنگ، بازیگر مشهور تئاتر، دیگر بازیگر سریال است. باران کوثری که با فیلم « خون بازی » برنده سیمرغ شده نیز در سریال حضور دارد. آتیلا پسیانی، گوهر خیراندیش، امیرحسین رستمی و غلامرضا نیکخواه از دیگر بازیگران شناخته شده سریال به شمار می روند.

نکات منفی سریال؟

به هجو کشیدن اعتراضات قربانیان موسسات مالی در سینما و شبکه نمایش خانگی طی یک سال اخیر بسیار زیاد بوده و «آفتاب پرست» هم به این لیست اضافه می شود.

بازی برخی از بازیگران ضعیف است. نقشی که باران کوثری آن را ایفا می کند نه به کاریزمای کوثری می آید و نه توان خنداندن مخاطب را دارد.

شوخی ها یکی در میان می گیرد و اگر پژمان جمشیدی نبود، این میزان از این هم کمتر می شد.

پدر و خواهر پژمان جمشیدیسریال جدید پژمان جمشیدی

حرف آخر:

«آفتاب پرست» تمام تمرکز خود را روی توانایی بازیگری پژمان جمشیدی گذاشته و تا اینجا هم این رویه جواب داده است. جمشیدی به خوبی توانسته تمام ضعف های سریال در بخش فیلمنامه را بپوشاند و با استعداد طنز عالی خود، سریال را سرپا نگه دارد.

اینستاگرام و مووی مگ

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس