آنا نعمتی عزادار شد , پیام تسلیت تهیمنه میلانی برای بازیگر معروف

تاریخ نشر :شنبه 12 نوامبر 2022 اشتراک:
پدر آنا نعمتی اخبار گوناگون
در این مطلب درباره فوت پدر آنا نعمتی بازیگر جوان کشورمان صحبت می کنیم که تهمینه میلانی به او تسلیت گفته است

آناهیتا نعمتی بازیگر جوان ایرانی است که مدتهاست کم کار شده و فیلم و سریالی بازی نکرده است. روز گذشته باخبر شدیم که متاسفانه پدر آنا نعمتی فوت شده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم پیام تسلیت تهمینه میلانی را برای شما قرار دهیم

فوت پدر آنا نعمتی

پیام تسلیت تهمینه میلانی به آنا نعمتی

پدر آنا نعمتیفوت پدر آنا نعمتی
پدر آنا نعمتیتسلیت فوت پدر آنا نعمتی

سوگواری برای مرگ پدر

روانشناسان معتقدند وقتی شما عزیزی را از دست می‌دهید ذهن و روان‌تان شرایط خاصی را پشت سر می‌گذارد. گاهی اوقات ممکن است از دست خداوند برای اینکه پدرتان را گرفته عصبانی باشید؛ و گاهی ممکن است احساس افسردگی را تجربه کنید. بر همین اساس مراحلی را برای این شرایط مشخص کرده‌اند که به آن‌ها مراحل سوگواری گفته می‌شود.

در ادامه این مراحل را باهم بررسی می‌کنیم. اما دقت داشته باشید که همه ما لزوماً به ترتیب از همه این مراحل نمی‌گذریم. حتی ممکن است شما بعد از گذشتن از یک مرحله دوباره به آن برگردید. بااین‌حال شناختن آن‌ها می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

فوت پدرفوت پدر

مراحل سوگواری عبارتند از:

انکار فوت شدن پدر

انکار اولین و معمولاً زودگذرترین مرحله‌ای است که با آن روبه‌رو می‌شوید. در این شرایط شما واقعیت را باور ندارید. منتظر برگشتن پدر از سرکار هستید یا به‌طورکلی مرگ او را فراموش می‌کنید. اما اگر در اطراف شما کسی برای مدت طولانی در این مرحله باقی مانده بهتر است برای درمان از یک روانشناس کمک بگیرید.

مرگ پدرمرگ پدر

خشم از مرگ پدر

خشم یکی از اولین احساساتی است که پس از مرگ پدر با آن مواجه می‌شوید. ممکن است از خودتان یا پزشک معالج پدر خشمگین باشید؛ و فکر کنید که می‌توانستید کارهای بیشتری برای زنده ماندن پدرتان انجام بدهید. گاهی ممکن است حتی از دست خداوند یا خود متوفی به این خاطر که باعث غم و ناراحتی شما شده‌اند عصبانی باشید

اینستاگرام و ذهن نو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس