شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

خبر شوکه‌کننده ناگوار از پله اسطوره فوتبال دنیا

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 01 دسامبر 2022 اشتراک:
پله اسطوره فوتبال اخبار گوناگون
در این مطلب درباره بیماری پله اسطوره فوتبال جهان صحبت می کنیم که چند روز پیش در بیمارستان بستری شد

همزمان با بازی های جام جهانی خبردار شدیم که پله اسطوره فوتبال جهان در بستر بیماری است و در بیمارستان بستری شده است. این فوتبالیست معروف برزیلی مدتی است با بیماری دست و پنجه نرم می کند. در ادامه در پرشین وی جزئیات آن را ببینید

بیماری پله اسطوره فوتبال

پله اسطوره فوتبال برزیل به دلیل ابتلا به سرطان در بیمارستان بستری شده است.

به نظر می رسد شرایط چندان برای پله خوب پیش نمی رود و بیماری این فوق ستاره سابق دنیای فوتبال و تیم ملی برزیل، رو به پیشرفت است. دختر پله امروز در شبکه های اجتماعی این خبر را اعلام کرده و مدعی شد اسطوره فوتبال برزیل به دلیل بدحالی در بیمارستان آلبرت انیشتین بستری شده و برای ارزیابی بهتر مشکلات خود تحت آزمایش‌های متعددی قرار گرفته است.

پله اسطوره فوتبالپله اسطوره فوتبال برزیل

ناسیمنتو در صفحه خود نوشت: “امروز در رسانه ها اخبار زیادی در مورد وخامت سلامت پدرم منتشر شده است. او در بیمارستان و با مصرف دارو در حال طی روند درمان است. هیچ خبر اضطراری یا جدید وخیم‌تری وجود ندارد. من برای سال نو آنجا خواهم بود و قول می‌دهم چند عکس از پدرم بگذارم.”

پله ۸۲ ساله در سپتامبر ۲۰۲۱ از وجود یک تومور از روده بزرگ مطلع شد و از آن زمان او به طور منظم برای درمان به بیمارستان می رود. اما به نظر می رسد پله با مشکلات قلبی نیز مواجه شده و کادر پزشکی او نگران هستند که شیمی درمانی او، نتایج مورد انتظار را نداشته باشد. البته مدیر برنامه پله و کادر پزشکی بیمارستان آلبرت انیشتین به درخواست‌ها برای اظهار نظر در این رابطه پاسخ ندادند

پله اسطوره فوتبالبیماری پله اسطوره فوتبال

بیوگرافی پله

پله در فقر بزرگ شد و از آنجایی که خانواده نمی‌توانستند برای او توپ فوتبال بخرند از گلوله‌های جوراب به جای توپ استفاده می‌کرد.

پله در ۱۵ سالگی و در سال ۱۹۵۶ اولین قراردادش را با تیم سانتوس امضا کرد و تنها ۱۰ دلار در ماه درآمد داشت. به گزارش ESPN حقوقش را صرف خرید اجاق‌گاز برای مادرش کرد، هرچند شهر آن‌ها گازکشی نشده بود. چند سال بعد در سال ۱۹۷۵ با تیم نیویورک کاسموس با مبلغ ۷ میلیون دلار قرارداد بست و در آن زمان پردرآمدترین بازیکن جهان شد.

ورزش سه و خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس