دکوراسیون لاکچری اتاق خواب پسرِ علیرضا بیرانوند دروازه بان فوتبال

تاریخ نشر :یکشنبه 28 آگوست 2022 اشتراک:
پسر علیرضا بیرانوند اخبار گوناگون
در این ویدئو دکوراسیون اتاق پسر علیرضا بیرانوند را مشاهده می کنید که پدرش با او در اتاق در حال انجام بازی پلی استیشن است

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس تهران است که پس از چند فصل ناموفق در پرتغال دوباره به ایران بازگشت و در دروازه پرسپولیس قرار گرفت. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از اتاق خواب پسر علیرضا بیرانوند را برای شما قرار دهیم که در اینستاگرام منتشر شده است

اتاق پسر علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند ویدئویی از اتاق پسرش را منتشر کرد

ویدئویی از بیرانوند در اتاق فرزندش

دوئل غیرمستقیم برای دروازه تیم ملی/ خیز بیرانوند برای شماره «یک»

مسیر مطمئن موفقیت با قفس توری باعث بازگشت گلرها به تیم های سابق شده است اما علیرضا بیرانوند همچنان در رقابت با امیر عابدازاده کار سختی برای پوشیدن دوباره پیراهن شماره یک تیم ملی ایران دارد.

دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس پس از تجربه ناموفق دو فصل در فوتبال باشگاهی اروپا به ایران بازگشت تا بار دیگر مسیر مطمئن موفقیت را با پرسپولیس تکرار کند.

پسر علیرضا بیرانوندعلیرضا بیرانوند

او که به واسطه نیمکت نشینی در رویال آنتورپ بلژیک و بواویشتای پرتغال
جایگاه ثابت خود در تیم ملی ایران را از دست داده بود حالا برای
بازگشت به ترکیب ثابت راه‌های سخت را طی می‌کند.

برگزاری بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ در کوران رقابت‌های فوتبال باشگاهی کشور نه تنها بیرانوند را به لیگ برتر ایران بازگردانده است بلکه رقیبان او همچون پیام نیازمند نیز همین راه را در پیش گرفته‌اند تا بتوانند نظر سرمربی تیم ملی را برای حضور در بین مسافران جام جهانی جلب کنند.

با این حال دروازه‌بان اول پرسپولیس سومین کلین شیت خود را در اراک رقم زد
تا در شب بازگشت پیام نیازمند به سپاهان که دو گل مقابل گل‌گهر سیرجان
دریافت کرد خط و نشان خود را برای اسکوچیچ بکشد.

پسر علیرضا بیرانوندبیرانوند

بیرانوند در حالی به دوران اوج خود با ایستادن مطمئن در قفس توری پرسپولیس بازگشته است که نه تنها باید توانایی‌های خود را در جدال با رقبای داخلی همچون سیدحسین حسینی، حامد لک، پیام نیازمند و.. نشان دهد بلکه باید منتظر لغزش امیر عابدزاده در پونفرادینا اسپانیا باشد تا همچون رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ بار دیگر در مهم‌ترین تورنمنت فوتبال ملی در سال ۲۰۲۲ در کشور قطر بدرخشد.

اینستاگرام و مهر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس