سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تعجب زیاد مهران مدیری از دیدن پرهام پسر بزرگ نصرالله رادش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 28 آوریل 2022 اشتراک:
پسر نصرالله رادش اخبار گوناگون
در این ویدئو تعجب مهران مدیری از دیدن پرهام پسر نصرالله رادش را در برنامه دورهمی مشاهده می کنید. او می گوید تو چجوری انقدر بزرگ شدی؟

فصل دوم مسابقه دورهمی نوروز امسال از شبکه نسیم پخش شد و کماکان چند شب در هفته پخش می شود. نصرالله رادش مهمان جدید این مسابقه بود که با اقوامش شرکت کرده بود. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از پسر نصرالله رادش را برای شما قرار دهیم که مهران مدیری از دیدن او تعجب کرده است

تعجب مدیری از پسر نصرالله رادش

تعجب مهران مدیری از دیدن پسر نصرالله رادش !
میگه باورتون میشه این پسرشه!؟
آخرین بار که دیدما اینقدر بودی…

ویدئویی از برنامه دورهمی با حضور نصرالله رادش

درباره سری جدید مسابقه دورهمی بیشتر بدانید

فصل جدید «دورهمی» نوروز ۱۴۰۱ روی آنتن رفـت و پس از نــوروز، چهارشنبه تا جمعه پخش می‌شود. این تغییرات تا چه انـدازه به نفع مسابقه بـوده؟ آیا فصل جدید مسابقه اتفاق تازه‌ای را برای مهران مدیری رقم می‌زند؟

تغییرات مثبت در ساختار مسابقه

یکی از تغییرات مهم در ساختار سری جدید مسابقه «دورهمی» مربوط به شرکت‌کنندگان است. در فصل قبل هشت شرکت‌کننده برای رسیدن به مرحله روبــات با یکدیگر رقابت می‌کردند اما در فصل جدید شرکت‌کنندگان به صورت گروهی در مسابقه حاضر می‌شوند. تغییر مهم دیگر مربوط به نوع سوالات است. به بهانه حضور پسر نصرالله رادش در دورهمی درباره این مسابقه بیشتر صحبت می کنیم.

پسر نصرالله رادشدورهمی

در ایـن فصل ســوالات تنها به صــورت چهار گزینه‌ای مطرح نمی‌شوند. شرکت‌کنندگان عـلاوه بر ســوالات چهار گزینه‌ای، از طریق ۲۰ سوالی، طرح سوال بدون چهار گزینه، خواندن شعر و طرح سوالات هوش با جواب غیرعلمی امتیاز کسب می‌کنند.

این تغییر در روش طرح سوالات، باعث ایجاد تنوع در مسابقه شـده و نتیجه مثبتی داشته است. بخش زیــادی از مسابقه نیز در مرحله اول می‌گذرد و تنها یک شرکت‌کننده به مرحله روبات می‌رود. اختصاص زمان کمتر به مرحله روبات نیز باعث شده تکراری شدن آن کمتر به چشم بیاید و این اتفاق هم تغییر مثبتی در مسابقه بوده است.

پسر نصرالله رادشمسابقه دورهمی

بـرگ برنده «دورهـمـی» همچنان مهران مدیری است که با اجرای خوب، هدایت درست مسابقه، شوخی‌های بامزه و مواجهه جالبش با شرکت‌کنندگان باعث می‌شود مسابقه بـرای مخاطب عام سرگرم‌کننده و مفرح نیز باشد.

اینستاگرام و هنر امروز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس