شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پیمان معادی به همراه همسر و دخترش در جشنواره کن

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 26 مه 2022 اشتراک:
پیمان معادی در جشنواره کن اخبار گوناگون
در این تصاویر پیمان معادی در جشنواره کن در حالی مشاهده می شود که همسر و دخترش در کنار او حضور دارند. پیمان معادی برای فیلم برادران لیلا حضور پیدا کرده است

بازیگران و عوامل فیلم برادران لیلا روز گذشته در فرش قرمز این فیلم در فستیول کن حضور پیدا کردند. پیمان معادی از بازیگران خوب این فیلم بود که به همراه همسر و دخترش در این مراسم شرکت کرده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم تصاویری از پیمان معادی در جشنواره کن را برای شما قرار دهیم

پیمان معادی در جشنواره کن

پیمان معادی و همسر و دخترش در فرش قرمز کن

پیمان معادی در جشنواره کنعکس پیمان معادی در جشنواره کن
پیمان معادی در جشنواره کنپیمان معادی و همسرش

جزئیات بیشتر درباره فرش قرمز فیلم برادران لیلا

مراسم فرش قرمز فیلم «برادران لیلا» در بخش اصلی جشنواره کن با حضور سعید روستایی نویسنده و کارگردان در کنار بازیگران این فیلم همچون سعید پورصمیمی، نوید محمدزاده، ترانه علیدوستی، پیمان معادی و همچنین هومن بهمنش (فیلمبردار) و بهرام دهقانی (تدوینگر) عصر ۴ خرداد ماه برگزار شد.

سعید روستایی در مصاحبه کوتاهی عنوان کرد که بسیار خوشحالم که در مهمترین جشنواره جهان حضور دارم و امیدوارم واکنش‌های خوبی به فیلمم بگیریم.

بازیگران برادران لیلابازیگران برادران لیلا

او درباره اهمیت نمایش فیلم «برادران لیلا» در جشنواره فیلم کن که به موضوع زنان می‌پردازد، گفت: اهمیت آن از این جهت است که این موضوع به اندازه‌ای که باید در اینجا، مورد توجه قرار می‌گیرد.

این کارگردان همچنین درباره موفقیت فیلم «متری شیش و نیم» در فرانسه (ساخته قبلی کارگردان) هم گفت: حس بسیار خوبی است، چرا که اگر «متری شیش و نیم» در فرانسه نمایش داده نمی‌شد و راه را باز نمی‌کرد شاید فیلم جدیدمان امسال در کن نبود. به طور کلی قرابتی با مردم فرانسه احساس می‌کنیم و این خیلی خوب است که این قرابت در مسائل فرهنگی بیشتر هم است.

عوامل برادران لیلاعوامل برادران لیلا

در خلاصه داستان منتشر شده از فیلم «برادران لیلا» آمده است: لیلا در ۴۰ سالگی تمام زندگی خود را صرف مراقبت از پدر و مادر و چهار برادرش کرده است.لیلا در حالی که برادرانش در تلاش برای گذراندن زندگی خود هستند، نقشه‌ای می‌کشد تا با راه اندازی یک تجارت خانوادگی آنها را از فقر نجات دهد.

در حالی که آنها به شدت به حمایت مالی نیاز دارند، لیلا متوجه می شود که پدرشان اسماعیل، مخفیانه یک میراث خانوادگی را پنهان کرده است. او این میراث را به عنوان یک پیشنهاد برای تبدیل شدن به پدرسالار جدید قبیله، بالاترین افتخار در سنت ایرانی، نگه داشته است.

اینستاگرام و شفقنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس