شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پیشگویی جالب تاریخ ازدواج احسان علیخانی توسط یک پسر کرد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 07 آوریل 2022 اشتراک:
پیشگویی تاریخ ازدواج احسان علیخانی اخبار گوناگون
در این ویدئو پیشگویی تاریخ ازدواج احسان علیخانی را توسط یک پسربچه کرد در برنامه عصر جدید سال گذشته مشاهده می کنید

احسان علیخانی مجری توانمند کشورمان است که هر برنامه ای تاکنون درست کرده با موفقیت همراه بوده است و مردم دوست داشتند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن پیشگویی تاریخ ازدواج احسان علیخانی را در برنامه عصر جدید مشاهده می کنید

پیشگویی تاریخ ازدواج احسان علیخانی

در این ویدئو پیشگویی تاریخ ازدواج احسان علیخانی را توسط یک پسربچه می بینید

ویدئویی از پیشگویی ازدواج احسان علیخانی

پیش بینی های وانگا برای سال ۲۰۲۲

پیش‌بینی‌های وانگا

طبق پیش‌بینی‌های وانگا، در سال آینده، روابط بین آمریکا و روسیه نه تنها پیچیده‌تر می‌شود، بلکه ممکن است به طور کامل قطع شود. مطمئناً راهی برای خروج از این وضعیت پیدا خواهد شد اما بدیهی است که این رویداد در سال آینده رخ نخواهد داد. در همان زمان، روابط با آسیا تقویت شده و روابط بین روسیه و چین رونق خواهد یافت – این کشورها به تبادل فناوری و افزایش تجارت خواهند پرداخت.

پیشگویی تاریخ ازدواج احسان علیخانیپیشگویی وانگا

وانگا جنگ بین آنها را پیش بینی نمی‌کند. به دلیل بحران، فقر تشدید خواهد شد و بخش بزرگی از مردم نمی‌توانند وضعیت مالی خود را بهبود بخشند. وانگا به مردم توصیه می‌کند که صبور باشند و به روزهای بهتر امیدوار باشند. این تنها راهی است که آنها می توانند قوی و از نظر روانی آرام بمانند.

بر اساس پیش بینی‌های او، ممکن است سال آینده روسیه به چندین کشور تقسیم شود. مسکو دیگر پایتخت نخواهد بود و بخشی از کشور دیگری خواهد شد. سیبری و اورال جدا خواهند شد – این خواسته ساکنان آنها خواهد بود. وانگا همچنین خاطرنشان می‌کند که مردم به عفونت کشنده (کرونا) عادت می‌کنند و مانند سرماخوردگی با این ویروس مبارزه می‌کنند.

پیشگویی تاریخ ازدواج احسان علیخانیپیشگویی

متأسفانه، او نمی گوید که آیا این بیماری همه گیر در سال ۲۰۲۲ پایان خواهد یافت یا خیر. به احتمال زیاد، همانطور که وانگا برای مدت طولانی پیش بینی کرده، باید به واقعیت جدید عادت کنیم.

اینستاگرام و ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس