شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رقص جالب بهرام افشاری در جاده شمال با آهنگ زنده یاد بهنام صفوی

تاریخ نشر :دوشنبه 28 فوریه 2022 اشتراک:
رقص بهرام افشاری اخبار گوناگون
در این ویدئو رقص بهرام افشاری را در سریال پایتخت می بینید

بهرام افشاری بازیگر توانمند و با استعداد کشورمان است که با بازی در سریال پایتخت به شهرت زیادی رسید و در سال های اخیر بیکار نبوده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از رقص بهرام افشاری را برای شما قرار دهیم که در سکانسی از سریال پایتخت با آهنگ بهنام صفوی می رقصد

رقص بهرام افشاری در جاده

در این ویدئو رقص بهرام افشاری را با آهنگ مرحوم بهنام صفوی می بینید

ویدئویی از بهرام افشاری در سریال پایتخت

حرف‌‌‌های ناگفته محسن تنابنده درباره سریال پایتخت

محسن تنابنده از نویسندگان و بازیگر سریال پایتخت در گفت‌‌‌وگو با فریدون جیرانی گفت: «ما این‌‌‌گونه شده‌‌‌ایم که هرکسی قدبلندی کند، هرکسی زیاد دیده شود، باید نوکش را بچینیم. آخر این یعنی چه؟

چنین چیزی را در کجای دنیا می‌‌‌بینید؟ خاطرم هست یک بار در دوره آقای سرافراز، تلویزیون اعلام کرد اسم «پایتخت» باید تغییر کند، گفتیم چه بگذاریم، گفتند مثلا بگذارید «پایتخت دیگر»! کدام مملکتی می‌‌‌آید این همه سرمایه بگذارد تا کاری بشود «۹۰» بعد قیچی‌‌‌اش کند و بیندازدش؟ کاری را بکند «پایتخت» و بعد قیچی‌‌‌اش کند و بیندازدش کنار؟»

رقص بهرام افشاریمحسن تنابنده

او در پاسخ به ابراز امیدواری جیرانی برای ادامه پیدا کردن ساخت «پایتخت» ادامه می‌دهد: «حرف «پایتخت» را زدید، «پایتخت» دست ما نیست، دست آقایان است و آقایان دلشان بخواهد ساخته می‌شود و دلشان نخواهد ساخته نمی‌شود و این وسط آن‌‌‌چه مهم نیست مردمند.

به بهانه رقص بهرام افشاری در سریال پایتخت درباره این سریال بیشتر صحبت می کنیم. چون من دائم در کامنت‌‌‌ها می‌‌‌بینم که آقا شما را به خدا «پایتخت» بسازید، شما را به خدا «پایتخت» بسازید و خوب است که از همین تریبون بگویم ما مشکلی برای ساخت «پایتخت» نداریم و آقایان باید تصمیم بگیرند که «پایتخت» ساخته بشود یا نشود.»

رقص بهرام افشاری در پایتختسریال پایتخت

پیش‌تر علیرضا خمسه، بازیگر نقش باباپنجعلی در مجموعه «پایتخت» درباره اینکه آیا تکرار این سریال را در شبکه‌‌‌ها دنبال می‌کند؟ گفته بود: «همان موقع که این مجموعه تولید می‌‌‌شد، ما به طور کامل همه با هم کار را تماشا می‌کردیم و متوجه نقاط قوت و ضعفش می‌‌‌شدیم اما الان که تکرار می‌شود خیر تماشا نمی‌‌‌کنم

چون خیلی فرصت ندارم، ولی وقتی می‌‌‌شنوم که مردم هنوز که هنوز است «پایتخت» را تماشا می‌کنند، راستش افسوس می‌‌‌خورم که چرا تولیدات بهتری نمی‌‌‌آید که مردم نگاهشان به گذشته نباشد و به‌روز باشند.»

اینستاگرام و دنیای اقتصاد

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس