دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

خانه لوکس و لاکچری رامین رضاییان و تصویر همسرش

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
رامین رضاییان و همسرش اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از رامین رضاییان و همسرش را مشاهده می کنید که برای اولین بار این عکس ها منتشر شده اند

رامین رضاییان بازیکن خوش تکنیک تیم ملی ایران است که در بازی روز گذشته ایران مقابل ولز به خوبی توانست تمام توانایی های خودش را به نمایش بگذارد. این بازیکن جوان موفق شد یکی از گل های ایران را به ثمر برساند. در ادامه می خواهیم تصاویری از رامین رضاییان و همسرش را برای شما قرار دهیم

رامین رضاییان و همسرش

تصاویری از رامین رضاییان و همسرش

رامین رضاییان و همسرشعکس رامین رضاییان و همسرش
بازیکن تیم ملیبازیکن تیم ملی
رامین رضاییان و همسرشماشین رامین رضاییان

پستی که رضاییان بعد از گلزنی در جام‌جهانی گذاشت و پاک کرد!

رامین رضاییان بعد از گلزنی در جام‌جهانی پستی منتشر کرد که بعد از چند دقیقه آن را پاک کرد!

رامین رضاییان که شاید اگر کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی نمی‌شد شاید به جام‌جهانی ۲۰۲۲ نمی‌رفت حالا یکی از گلزنان تیم ملی است.

او پس از گلزنی مقابل ولز پستی با این متن منتشر کرد: «جایی که واقعاً نمی‌دونستم بخندم یا اشک بریزم. مردم ایران از ته قلبم دوستون دارم شما سزاوار بهترین‌ها هستید.»

این پست را رضاییان به دلایلی نامشخص بعد از چند دقیقه پاک کرد!

رامین رضاییان و همسرشپست رامین رضاییان

رامین رضاییان و اثبات توانایی های ویژه اش با چیپ درجا

رامین رضاییان، تیر خلاص را به پیکر ولز شلیک کرد. این بازیکن خاص فوتبال ایران، از روزی که به سپاهان رفته و به تیم ملی دعوت شده، آنطور که از شواهد و قرائن برمی آید حاشیه هایش را کم کرده است. اگر کی روش در فوتبال ایران به اندازه انگشتان یک دست پسر داشته باشد، یکی از پنج پسر، رامین رضاییان است.

سبک بازی رضاییان، رفت و برگشتهایش، سانترها و ضربات ایستگاهی اش، توانایی های ویژه این فوتبالیست مازندرانی است که در پرسپولیس سالهای پرفراز و نشیبی را گذراند. او پس از نیم فصل ناامید کننده در پرسپولیس و حضور در سپاهان، زنده شده و دیروز با یک چیپ درجا، ورزشگاه احمد بن علی را برای بار دوم منفجر کرد.

رامین، پستش را هم سخت پس گرفت و وضعیت طوری بود که کی روش هم مثل اسکوچیچ، صادق محرمی را به او ترجیح داد اما بازی با انگلیس، شرایط را عوض کرد تا رامین رضاییان گل بزند و بین خوشحالی و گریه بماند. احتمالا رامین داشت خواب گل زدن می دید اما همه سرش ریختند و بیدارش کردند و به او گفتند گل زده ای آن هم در ایران تایم!

اینستاگرام و فرارو و فوتبالی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس