شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

غوغای پسر ۱۲ ساله اهوازی در پرش «بانجی جامپینگ»

تاریخ نشر :چهارشنبه 26 جولای 2023 اشتراک:
رکورد پرش بانجی جامپینگ اخبار گوناگون
بانجی جامپینگ (Bungee Jumping) یک ورزش ماجراجویانه است که در آن افراد با استفاده از یک بند از ارتفاعات بلند به پایین می‌پرند. در این ورزش، یک طناب بلند و انعطاف‌پذیر به پاشنه پاها یا پشت به پشت از جسم شخص بسته می‌شود و سپس او به طور رسمی یا غیررسمی از محلی ارتفاعات بلند، مثل پل‌ها، برج‌ها، قله‌ها یا کلیساها به پایین می‌پرد.

فعالیت ها و ورزش های هیجان انگیز در کشور ما معمولا طرفداران کمتری دارد و برخی نوجوانان این روزها سعی کرده اند با پرداختن به این ورزش ها هیجانات خود را تخلیه کنند و در عین حال رکورد زنی کرده و به عنوان یک ورزش حرفه ای آن را دنبال کنند. پسر ۱۲ ساله اهوازی با ثبت رکورد پرش بانجی جامپینگ در ایران را در پرشین وی ببینید.

رکورد پرش بانجی جامپینگ

پسر ۱۲ ساله اهوازی رکورددار  پرش «بانجی جامپینگ» در ایران

در بانجی جامپینگ  هنگامی که شخص به پایین می‌پرد، طناب کشیده می‌شود و او به شدت کنترل شده به سمت بالا و پایین حرکت می‌کند تا نیروی ناگهانی تغییر جهت را تجربه کند که باعث احساس هیجان و اندازه‌گیری‌های آزاد سقوط می‌شود.

این تجربه ترس و هیجان بسیار زیادی برای علاقه‌مندان به ورزش‌های ماجراجویانه به همراه دارد و برخی از افراد به دنبال احساس آزادی و هیجان ناشی از سقوط از ارتفاعات بلند هستند.

سقوط در بانجی جامپینگ

بانجی جامپینگ بانجی جامپینگ

همچنین، باید توجه داشت که برای انجام بانجی جامپینگ نیاز به تجهیزات ایمنی حرفه‌ای و توانمندی فیزیکی مطلوب است، و همچنین باید از مراکز مجاز و معتبر برای این فعالیت استفاده شود تا خطرات غیرضروری کاهش یابد.

پرش بانجیپرش بانجی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس