پنت هاوس فوق لاکچری برای اقامت رئیس فیفا در دوحه قطر

تاریخ نشر :سه‌شنبه 22 نوامبر 2022 اشتراک گذاری :
رئیس فیفا در قطر اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از پنت هوس لاکچری و خاص اینفانتینو رئیس فیفا در قطر را مشاهده می کنید که یکی از لوکس ترین هتل های قطر است

جام جهانی قطر با حواشی بسیار سرانجام دو روز پیش آغاز شد. در مسابقه افتتاحیه تیم قطر متحمل شکست شد. قطر برای این جام جهانی هزینه هنگفتی کرده امکانات لوکسی را فراهم کرده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از پنت هوس رئیس فیفا در قطر را برای شما قرار دهیم

پنت هوس رئیس فیفا در قطر

جانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال دیروز در کنفرانس خبری به طور مفصل درباره وقایع مختلف از جمله ایران، میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ و … صحبت کرد.

جالب است بدانید که قطری ها بهترین و لاکچری ترین هتل موجود در دوحه را برای اسکان آقای اینفانتینو در نظر گرفته اند.

رئیس فیفا در قطرمحل اقامت رئیس فیفا در قطر

رئیس فیفا در پنت هاوس هتل فوق مدرن و زیبای «فیرمونت» دوحه اقامت دارد.

 رئیس فیفا در قطرپنت هوس رئیس فیفا در قطر

اینفانتینو: قطر گران‌ترین جام جهانی را برگزار می‌کند

رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال از جام جهانی قطر به عنوان یکی از بهترین و گران‌ترین ادوار جام جهانی فوتبال یاد کرد.

مراسم افتتاحیه بیست و دومین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال شب گذشته (یکشنبه) در ورزشگاه البیت برگزار شد. رقابت‌هایی که بنا به گفته کارشناسان حوزه مختلف بیش از پنج میلیارد مخاطب تلویزیونی دارد. قطر با صرف هزینه‌ای بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار موفق به برگزاری این رقابت‌ها در حاشیه خلیج فارس شد. هزینه‌ای که موجب شد تا جیانی اینفانتینو از آن به عنوان گران‌ترین جام جهانی ادوار مختلف یاد کند.

اینفانتینواینفانتینو

روزنامه الرایه با انتشار مصاحبه اینفانتنیو با beIN SPORTS نوشت: بدون شک قطر یکی از بهترین ادوار جام جهانی را برگزار خواهد کرد.

وی گفت: نسخه امسال جام جهانی از ویژگی خاصی برخوردار است، زیرا برای اولین بار در جهان عرب برگزار می‌شود و صدها میلیون هوادار فوتبال در جهان و منطقه حضور دارند. آنان این فرصت را خواهند داشت که از نزدیک با فرهنگ این کشور عربی که پذیرای همه است آشنا شوند.

ستارگان فوتبال نیز در حال ورود به گران‌ترین جام جهانی تاریخ هستند.

افکارنیوز و فوتبالی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس