شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سفر جالب آنجلینا جولی به یمن و دیدار صمیمی اش با مردم

تاریخ نشر :دوشنبه 07 مارس 2022 اشتراک:
سفر آنجلینا جولی به یمن اخبار گوناگون
در این ویدئو سفر آنجلینا جولی به یمن را مشاهده می کنید

آنجلینا جولی بازیگر معروف هالیوودی است که در سال های اخیر بیشتر زمانش را صرف امور خیریه می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم درباره سفر آنجلینا جولی به یمن صحبت کنیم که برای دیدار با مردم جنگ زده یمن این کار را انجام داده است

سفر آنجلینا جولی به یمن

آنجلینا جولی، سفیر حسن نیت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) در سفری با هدف برجسته کردن رنج مردم یمن پس از ۷ سال جنگ وارد یمن شد.
کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در بیانیه‌ای در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که امیدوار است دیدار آنجلینا جولی بر نیاز‌های بشردوستانه فزاینده در یمن تاکید کند و به بسیج حمایت فوری برای اقدامات بشردوستانه کمک کند.

سفر آنجلینا جولی به یمنجزئیات سفر آنجلینا جولی به یمن

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل از کشورهای منطقه‌ای و بین المللی خواست تا متعهد به پایان دادن به درگیری باشند. پیش از این، هشام شرف، وزیر امور خارجه یمن گفته بود که این بازیگر آمریکایی به زودی به صنعاء سفر خواهد کرد، زیرا سفر وی به جلب توجه جهانیان به تجاوزات و محاصره مداوم علیه مردم یمن کمک می‌کند.

ویدئویی از حضور آنجلینا جولی به یمن

هشام شرف عبدالله، وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن وابسته به جنبش انصارالله خاطرنشان کرد، سفر آنجلینا جولی، سفیر صلح سازمان ملل به صنعاء در معطوف کردن توجه جهانیان به تجاوز و محاصره علیه ملت یمن و همچنین آوارگانی که در یمن نیازمند حمایت و پشتیبانی هستند، سهم به سزایی خواهد داشت.

وی در ادامه افزود، کشورها، لابی‌ها و گروه‌های ذی‌نفعی در ساخت سلاح در غرب وجود دارند که برای تداوم جنگ و اقدامات خصمانه و وخامت اوضاع انسانی در یمن تلاش می‌کنند.

در همین راستا، مایا امیراتونگا، نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان خاطرنشان کرد، این کمیساریا به خوبی می‌داند که ملت یمن نیاز مبرمی به افزایش کمک‌های بشردوستانه دارند.

سفر آنجلینا جولی به یمندلیل سفر آنجلینا جولی به یمن

وی در ادامه تصریح کرد، کشورهای حامی مالی تلاش‌های گسترده‌ای برای افزایش میزان کمک‌ به شهروندان یمنی انجام می‌دهند.

از سوی دیگر، آنجلینا جولی در صفحه کاربری خود در فیسبوک نوشت، در حال حاضر یک میلیون پناهجو از اوکراین فرار کرده‌اند اما قبل از آنکه حتی یک پناهجو از مرزها بگذرد، بیش از ۸۲ میلیون تن مجبور شدند منازل خود را ترک کنند که بالاترین رقم ثبت شده، است.

اینستاگرام و موج نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس