یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سام درخشانی از رابطه اش با پسرش برسام می گوید

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 12 مه 2022 اشتراک:
سام درخشانی با پسرش اخبار گوناگون
در این ویدئو درباره رابطه سام درخشانی با پسرش در برنامه خندوانه صحبت می شود. سام درخشانی سال گذشته صاحب یک پسر به نام برسام شد

سام درخشانی بازیگر طنز معروف کشورمان در برنامه خندوانه شرکت کرد و گفتگوی جالبی با رامبد جوان انجام داد. او دو فرزند دارد که پسر او سال گذشته به دنیا آمد. امروز در پرشین وی می خواهیم درباره رابطه سام درخشانی با پسرش صحبت کنیم.

رابطه سام درخشانی با پسرش

در این ویدئو درباره رابطه سام درخشانی با پسرش صحبت می شود

ویدئویی از صحبت های سام درخشانی در خندوانه

۵راز مهم ارتباط پدر با فرزند پسر

اگر شما از آن دسته پدرانی هستید که می‌خواهید ارتباط خود را با پسرتان قوی‌تر کنید، ما در اینجا نکاتی را برایتان آورده‌ایم که با عمل به آنها رابطه شما تقویت خواهد شد.

۱٫ درک کنید که پسرها تحت تاثیر پدرهایشان هستند

باور کنید یا نه، پسرها اول از همه به پدرهای خود نگاه می‌کنند و برای مرد شدن او را الگو قرار می‌دهند. تاثیری که پدر روی رشد شخصیت کودک خود می‌گذارد پنهان اما واقعی است. زمانی که پسر رفتار پدر خود را با مادرش می‌بیند، احترام (یا بی‌احترامی) به زنان را یاد می‌گیرد و اینکه مرد و زن چگونه باید با هم ارتباط برقرار و چگونه با مشکلات دست و پنجه نرم کنند.

سام درخشانی با پسرشرابطه پدر و پسر

۲٫ علایق مشترک خود را بیشتر کنید

ممکن است شما به ورزش علاقه داشته باشید، در حالی که پسرتان از کتاب خواندن در خانه لذت می‌برد، اما حتما سرگرمی دیگری نیز وجود دارد که هر دوی شما به آن علاقه داشته باشید. سعی کنید علایق مشترک خود با پسرتان را شناسایی کنید و زمان با هم بودن‌تان را افزایش دهید تا ارتباط میان شما نیز بهتر شود.

۳٫ از هم بازی بودن با کودکتان نهراسید

بازی کنید. پسرها زمانی که جوان‌ هستند، بازی کردن و فعالیت را دوست دارند. با فرزندتان کشتی بگیرید و بگذارید فعالیت فیزیکی را تجربه کند. ممکن است او تحت تاثیر همین بازی‌ها بعدها به صخره‌نوردی، هاکی یا اسکیت علاقه‌مند شود. به بهانه رابطه سام درخشانی با پسرش نکاتی درباره رابطه پدرها با پسرانشان می گوییم

سام درخشانی با پسرشرابطه با پسر

۴٫ درگیر فعالیت‌های پدر و پسری شوید

مهم نیست در چه خانواده‌ای و با چه فرهنگی پرورش یافته‌اید، در هر صورت می‌توانید برنامه‌های پدر و پسری تدارک ببینید. این برنامه می‌تواند کوهنوری آخر هفته باشد، یا هر از گاهی، کمپ‌های دو نفره رفتن.

۵٫ روی پروژه‌های بزرگ کار کنید

برای پسرها بسیار لذت‌بخش است که کارهایی بزرگ‌تر از سن‌شان انجام دهند. باز کردن موتور ماشین و قرار دادن آن سر جایش، ساختن جعبه و تعمیر دوچرخه، هر چیزی که باشد انجام دادن پروژه‌ای بزرگ با کودکتان، ارتباط میان شما را بهبود بخشده و خاطره‌ای می‌سازد که شما تا سال‌ها می‌توانید درباره آن صحبت کنید.

اینستاگرام و نی نی بان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس