دوچرخه سواری سمیرا حسن پور بازیگر سریال بی ‌همگان در حیاط سر سبز خانه شان

تاریخ نشر :دوشنبه 03 اکتبر 2022 اشتراک:
سمیرا حسن پور بازیگر بی ‌همگان اخبار گوناگون
در این تصویر دوچرخه سواری سمیرا حسن پور بازیگر بی ‌همگان را در عکس قدیمی اش مشاهده می کنید

سمیرا حسن پور بازیگر جوان ایرانی است که چند سالی است در فیلم و سریال های بیشتری ایفای نقش می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از دوچرخه سواری سمیرا حسن پور بازیگر بی ‌همگان را در روزهای کودکی برای شما قرار دهیم

دوچرخه سواری سمیرا حسن پور بازیگر بی ‌همگان

عکس قدیمی سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور بازیگر بی ‌همگاندوچرخه سواری سمیرا حسن پور بازیگر بی ‌همگان

درباره سریال بی همگان بیشتر بدانید

داستان مجموعه “بی همگان” درباره‌ دختر و پسری است که تصمیم گرفته‌اند با هم ازدواج کنند، اما مشکلات و مسائلی مختلفی سر راهشان قرار دارد. مهدی سلطانی، کاوه خداشناس، سمیرا حسن پور، کاظم هژیرآزاد، نسرین بابایی، سپند امیرسلیمانی، مهدی ماهانی، محمد صادقی، میترا رفیع و مهسا باقری برخی از بازیگرانی هستند که در سریال بی همگان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال بی همگان سی و هفت قسمت دارد و به قلم علیرضا کاظمی‌پور و سعید جلالی به نگارش درآمده است. این دو نویسنده مشهور کشورمان پیش از این نیز با هم آثار موفقی نوشته بودند، از جمله سریال پرطرفدار آوای باران که سال ۹۲ از شبکه سه سیما روی آنتن رفت و مجموعه عاشقانه که از شبکه نمایش خانگی منتشر شد.

سمیرا حسن پور بازیگر بی ‌همگانبازیگر بی ‌همگان

هادی قمیشی، مسعود شریف، علیرضا درویش، داریوش سلیمی، بردیا دیانت، محمد حیدری، بهنام مومنی، امیرحسین آصفی، یاسین مسعودی، علی‌اصغر رضائی و مجید اکبری نیز از دیگر بازیگرانی هستند که در ساخته جدید بهرنگ توفیقی حضور دارند.

به بهانه عکس سمیرا حسن پور بازیگر بی ‌همگان درباره این سریال بیشتر صحبت می کنیم.

زهره فکور صبور از بازیگران این سریال بی همگان بود که پس درگذشت وی، کمند امیرسلیمانی از ابتدای تیر ماه سال جاری به گروه بازیگران این سریال پیوست و جایگزین او شد.

رستا رحیمیان، تیارا عسگری و دانیال جعفری به عنوان بازیگران خردسال در این مجموعه تلویزیونی بی همگان حضور دارند.

بازیگر جوانبازیگر جوان

در داستان بی همگان میان شخصیت‌ها و روابط خانوادگی‌شان پیچیدگی‌هایی خاصی حاکم است. این سریال با قصه‌ی جذابی که دارد وارد مباحثی همچون عدالت‌خواهی و واکاوی اصل ۴۴ قانون اساسی نیز می‌شود.

اینستاگرام و فیگار

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس