شنبه, ۸ بهمن , ۱۴۰۱

سکانس کنایه‌آمیز از «شب‌های برره» که وایرال شد

تاریخ نشر :یکشنبه 15 ژانویه 2023 اشتراک:
اخبار گوناگون
سرمای بی سابقه و غیر قابل پیش بینی این روزها تمام کشور را فرا گرفته است و شهرهای زیادی که تا چند هفته پیش هوایی معتدل داشتند این روزها به شدت سرد هستند و مشکل گرمایشی دارند. به همین دلیل تصمیماتی جهت صرفه جویی در مصرف گاز اتخاذ می گردد تا این روزهای سرد مدیریت شود.

تهران این روزها سرمای شدیدی را تجربه می کند و استانداری تلاش می کند با تصمیماتی از قطعی گاز در شهر جلوگیری به عمل آورد. ولی تعطیلی برخی اداره جات و سازمان ها باعث مشکلاتی برای مردم می شود. بنابراین شب گذشته اعلام شد که بدون استفاده از وسایل گرمایشی یک سوم کارمندان در ادارات حضور یابند که این موضوع نیز انتقاداتی را به دنبال داشت. سکانس کنایه‌آمیز از شب‌های برره نسبت به تصمیم استانداری تهران را در پرشین وی ببینید.

سکانس کنایه‌آمیز از شب‌های برره

سکانسی از سریال «شب‌های برره» در رابطه با تصمیم استانداری تهران درباره نحوه فعالیت ادارات پایتخت در پی بروز سرما و یخبندان در فضای مجازی بازنشر و پربازدید شده است. کاربران با انتشار این سکانس به نحوه تقسیم یک‌سومی حضور کارمندان در ادارات تهران کنایه زدند.

تصمیم استانداری تهران درباره نحوه فعالیت ادارات و مراکز آموزشی پایتخت در پی بروز سرما و یخبندان با برخی واکنش‌ها و انتقادات مواجه شده است.  بر اساس اعلام معاون استاندار تهران دانشگاه‌ها امروز «تعطیل» و مدارس غیرحضوری شدند و ادارات یک سوم حضوری و مابقی دورکارند.

شب‌های بررهشب‌های برره

معاون استاندار تهران گفته است: سیستم گرمایشی همه اداره‌های تهران خاموش است و کارمندانی که به اداره می‌روند لباس گرم بپوشند!

مجری شبکه خبر به تصمیم عجیب مسئولان برای حضور یک‌سومی کارمندان در ادارات کنایه زد و نوشت: الان کارمندان چطوری خودشون رو تقسیم کنند؟ چطوری کارمند و ارباب رجوع سرما رو تحمل کنند؟

مجری شبکه خبرتوییت مجری شبکه خبر

استاندار تهران در رابطه با این اطلاعیه در گفت وگو با بخش خبر ۲۱ سیما گفت:

* کلیه دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی در استان تهران یکشنبه تعطیل است و بخش‌هایی که به‌صورت خدمات اورژانسی، شیفتی و خدمات عام که به‌صورت عمومی فعالیت می‌کند دایر می‌باشد.

* با بررسی‌ها و تصمیمات جدید مقرر شد حضور یک سوم کارمندان تهرانی برای یکشنبه لغو شد.

* مدارس به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود و امتحانات پایه دوازدهم و دانشگاه‌ها طبق برنامه انجام می‌شود.

* بانک‌ها  به صورت یک سوم شعب با تشخیص خود بانک‌ها فعالیت می‌کنند و مابقی تعطیل هستند.

فارس

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس