چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

ست قرمز مشکی لیلا بلوکات در رستوران لاکچری

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 27 اکتبر 2022 اشتراک:
ست قرمز مشکی لیلا بلوکات اخبار گوناگون
لیلا بلوکات بازیگر خوش استایل تلویزیون است که در نقش های متفاوتی ظاهر شده است او که در سریال تاریخی یوسف پیامبر حضور داشت بازی بسیار متفاوتی با سریال اسمان همیشه ابری نیست از خود ارائه کرد.

فیلم سینمایی ۵ ستاره با بازی جمعی از هنرمندان و حضور لیلا بلوکات مورد استقبال قرار گرفت. او در این فیلم با ظاهری متفاوت حضور یافت. به نظر می رسد رنگ قرمز از رنگ های مورد علاقه خانم بازیگر است. ست قرمز مشکی لیلا بلوکات در رستوران لاکچری را در پرشین وی ببینید.

ست قرمز مشکی لیلا بلوکات

ست قرمز مشکی لیلا بلوکات در رستوران لاکچری

ست قرمز مشکی لیلا بلوکات در رستوران لاکچریست قرمز مشکی لیلا بلوکات در رستوران لاکچری

لیلا بلوکات بازیگر معروف و شناخته شده ایرانی است که با بازی در سریال محبوب «یوسف پیامبر» به شهرت رسید. بلوکات از هنرمندان بسیار فعال در اینستاگرام می باشد که بیش از ۲ میلیون فالوور دارد و راه به راه پست و استوری با استایل های مختلف می گذارد.

ست قرمز بازیگر مشهورست قرمز بازیگر مشهور

لیلا بلوکات بسیار اهل خوشگذرانی و دور دور است. او همچنین ورزش و اسکی و سوارکاری را بسیار دوست درد و دنبال می کند و در کل خانمی مستقل و ورزشی است اما گاهی کپشن هایی غمگین و دِپ می گذارد اما فازش چیست کسی نمیداند!

ست قرمز مشکی لیلا بلوکاتست قرمز مشکی لیلا بلوکات در فیلم ۵ ستاره

از این ها که بگذریم خانم بازیگر تیپ های مختلفی می زند که بیشتر آن ها هم نامتعارف و نکته دار هستند اما این طور که معلوم است وضع ملی خوبی دارد. به تازگی تصویری از لیلا بلوکات منتشر شده که با مانتویی جلو باز و شلوار توری می باشد، حالا اگر قرتی بازی موهایش را در نظر نگیریم در کل تیپش مورد انتقاد کاربران قرار گرفت.

لیلا بلوکات در خیریه مهر لیلا

لیلا بلوکات موسس خیریه مهر لیلا است و چند سالی است که با تاسیس این خیریه با کمک خیرین برای سلامت کودکان بیمار با ناتوانی جسمی فعالیت میکند و هرساله مراسمی با حضور چهره های سرشناس سینما و تلویزیون برای کمک به این بچه ها برگزار میشود.

خواهر لیلا بلوکات که از خودش لیلا بلوکات تره

بلوکات از بازیگران خانم کم حاشیه سینماست که علاقه ای به حرف و حدیث ندارد. وی دو خواهر به نام های میترا و روشا دارد که شباهت عجیبی به لیلا دارند و تنها از فرم لب هایشان می توان آن ها را شناخت که کدام لیلا است و کدام نیست!

لیلا بلوکات در یکی از مصاحبه هایش گفته بود من عاشق خانواده ام هستم. رابطه ام با اعضای خانواده ام بسیار صمیمی و نزدیک است. یکی از خواهرهایم نوشا نام دارد که ازدواج نموده است و رشته تحصیلی اش مهندس برق و الکترونیک بوده و رادمان خواهرزاده عزیزم، فرزند نوشاست.

خواهر لیلا بلوکات که از خودش لیلا بلوکات ترهخواهر لیلا بلوکات که از خودش لیلا بلوکات تره

خواهر کوچکترم میترا نام دارد که مدیریت ایرانگردی و جهان گردی خوانده است و یک برادر هم دارم که نقشه کشی صنعتی خوانده است.

چه رنگی به قرمز می آید

قرمز رنگ عشق و اشتیاق، فریبنده و اغوا کننده و در عین حال رنگ خشونت، خشم و خطر و گاهی نماد جرم و گناه است. رنگ قرمز در کنار زرد و آبی یکی از سه رنگ اصلی است. نماد رنگ قرمز مربع است. قرمز سنبل حیات و زندگی و بیان کننده ی هیجان و شورش است.
رنگ قرمز در کنار آبی و زرد، یکی از سه رنگ اصلی است و جز محبوب ترین رنگ ها در سراسر دنیا است.

ست قرمز مشکی لیلا بلوکاتچه رنگی به قرمز می آید

رنگ قرمز نشانه انرژی است ولی باید توجه داشت که از آن دسته رنگ هایی نیست که بتوان همیشه یا به طور مرتب پوشید. همچنین شخص را کمی چاق تر از سایز واقعی‌ نشان می دهد. استفاده از رنگ قرمز برای پیراهن و رنگ سفید برای دامن شخص را با نشاط‌تر و زنده‌تر جلوه می دهد. چگونه رنگ قرمز را ست کنیم؟ قرمز رنگ جوانی است و نوجوانان و جوانان می توانند لباس‌ها و حتی کفش و کیف خود را از این رنگ انتخاب کنند. رنگ‌ قرمز تیره حسی از بزرگی و قدرت را منتقل می‌کند که مناسب پوشاک مردانه و لباس های رسمی است.

اینستاگرام ـ ساعد نیوز ـ شایا نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس