ست لباس زیبای الهام طهموری و همسر خوشتیپش در باغ ویلا

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 22 سپتامبر 2022 اشتراک:
ست لباس الهام طهموری و همسرش اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از ست لباس الهام طهموری و همسرش را مشاهده می کنید که او در اینستاگرامش منتشر کرده است

الهام طهموری بازیگر جوان ایرانی است با بازی در سریال وارش به شهرت رسید و پس از آن در چند سریال تلویزیونی دیگر ایفای نقش کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از ست لباس الهام طهموری و همسرش را برای شما قرار دهیم

ست لباس الهام طهموری و همسر

الهام طهموری، بازیگر مطرح و کاملا بی‌حاشیه تصویری را از خود و همسرش با لباس‌های یک شکل و ست برای هوادارانش به اشتراک گذاشت.

ست لباس الهام طهموری و همسرشست لباس الهام طهموری و همسرش در کنار هم
ست لباس الهام طهموری و همسرشست الهام طهموری و همسرش

اصول ست کردن استایل برای زوج ها و نکات مهم شیک پوشی

ست کردن لباس و استایل با شخصی که دوستش دارید و بهتر از آن، همسر یا همراه شما است، می‌تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد. به شرط آن که شما چند نکته مهم و ساده را برای این کار رعایت کنید. در ادامه اصول ست کردن استایل برای زوج ها و نکات مهم شیک پوشی – بایدها و نبایدهای آن را بشناسید و در انتخاب‌های بعدی خود به یاد بیاورید.

۱٫ یک طرح مشترک

برای شروع باید بدانید که اگر می‌خواهید لباس‌های خود را با یکدیگر ست کنید، نباید از چند طرح مختلف استفاده کنید. دقت داشته باشید که همیشه لباس‌های ساده بدون طرح را با صرفا یک طرح مشخص همراه کنید.

اصول ست کردناصول ست کردن

۲٫ آیتم‌های کاملا مشترک

یک گزینه عالی برای ست کردن این است که تمام آیتم‌ها به طور کامل با یکدیگر یکسان و مشترک باشند. یعنی طرح و رنگ یکسان در آیتم‌های یکسان.

به بهانه ست لباس الهام طهموری و همسرش در کنار هم درباره اصول ست کردن لباس بیشتر صحبت می کنیم

۳٫ طیف‌های رنگی نزدیک به هم

ممکن است رنگ لباس‌هایی که می‌خواهید با هم بپوشید به طور کامل یکسان نباشند و چند درجه تفاوت رنگی بین آیتم‌های مختلف احساس کنید که این موضوع اصلا اشکالی ندارد و هیچ جای نگرانی نیست. شما می‌توانید از تناژ‌های رنگی نزدیک به هم و مشابه هم نیز برای ست کردن استایل‌تان استفاده کنید.

ست کردن لباسست کردن لباس

۴٫ آیتم‌های شبیه به هم

شما می‌توانید در این حالت یک یا چند آیتم از استایل‌تان با طرح و رنگ یکسان، اما با مدل متفاوت و مناسب سایز و جنسیت خودتان را ست کنید. برای مثال یک استایل تمام سفید با پیراهن رسمی آبی روشن و کفش کرم، اما به صورت مردانه و زنانه، می‌توانند توضیحی برای آیتم‌های شبیه به هم باشند.

۵٫ یک رنگ مشخص در کنار رنگ‌های خنثی

یک روش جذاب برای برجسته کردن استایل ست این است که در کل استایل خود تماما رنگ‌های خنثی را به کار ببرید، در حالی که فقط از یک رنگ تند و گویا صرفا برای یک آیتم مشخص استفاده می‌کنید.

اینستاگرام و دینو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس