جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

حرکت جنجالی شکیرا در روز ولنتاین باعث تعجب طرفدارانش شد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 16 فوریه 2023 اشتراک:
شکیرا در روز ولنتاین اخبار گوناگون
در این ویدئو حرکت جنجالی شکیرا در روز ولنتاین را مشاهده می کنید که در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدئو در فضای مجازی سروصدای زیادی به پا کرد و واکنش های زیادی نسبت به آن صورت گرفت

شکیرا خواننده معروف و پیکه فوتبالیست مشهور اسپانیایی مدتی است از هم جدا شدند. با وجو اینکه طلاق و جدایی در بین سلبریتی های مطرح جهان امری عادی است اما شکیرا نسبت به جدایی اش از پیکه واکنش های زیادی نشان داد و کماکان این واکنش ها ادامه دارد و جدایی جنجال برانگیزی شد. در پرشین وی می خواهیم درباره ویدئو جدید شکیرا در روز ولنتاین صحبت کنیم

ویدئو شکیرا در روز ولنتاین

شکیرا با شلیک به جرارد پیکه در روز ولنتاین، میلیون‌ها طرفدار خود را شوکه کرد.

شکیرای ۴۶ ساله در روز ولنتاین ویدئویی از خود در حال لب‌خوانی آهنگ موفق SZA به نام Kill Bill و تمیز کردن کف آشپزخانه در تیک‌تاک منتشر کرد.

شکیرا می‌خواند: «من ممکن است پارتنر سابقم را بکشم، ایده خیلی خوبی نیست. دوست دختر جدیدش نفر بعدی است، چگونه به اینجا رسیدم؟»

شکیرا هیچ توضیحی روی ویدیو نگذاشت اما طرفداران دیوانه‌وار به اظهار نظر مشغول شدند. یکی از هواداران نوشت: «امکان ندارد شکیرا چنین پستی گذاشته باشد!» دیگری نوشت: «حرکت شکیرا نمادین بود». دیگری گفت: «اوه، او پیکه را خواهد گرفت». فرد دیگری اضافه کرد: «پیکه الان دارد از ترس می‌لرزد».

شکیرا در روز ولنتاینویدئو شکیرا

حرکت شکیرا در روز ولنتاین

درست روز قبل از ولنتاین بود که پیکه برای اولین بار در مصاحبه‌ای کلارا چیا را «نامزد» خود دانست و گفت که کلارا لباس‌های من را انتخاب می‌کند و من عروسک خیمه‌شب‌بازی او هستم.

شکیرا و پیکه ۱۲ سال با هم زیر یک سقف زندگی کردند و دو فرزند به نام‌های «ساشا» و «میلان» دارند. اختلاف این زوجی که به نظر خیلی خوشبخت می‌رسیدند به دلیل خیانت پیکه و رابطه‌ مخفیانه‌اش با کلارا چیا از هم پاشید، اما ترکش‌های این جدایی همچنان به اطراف پرتاب می‌شود و روزی نیست که خبر جدیدی در مورد آنها در خبرگزاری‌ها منتشر نشده باشد.

شکیرا در روز ولنتاینپیکه و همسر سابقش

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس