شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شوخی عجیب و بی‌ادبانه‌ احسان علیخانی با ژاله صامتی

تاریخ نشر :سه‌شنبه 19 جولای 2022 اشتراک:
شوخی عجیب احسان علیخانی اخبار گوناگون
در این ویدئو شوخی عجیب احسان علیخانی مجری عصر جدید را با ژاله صامتی داور با اخلاق برنامه مشاهده می کنید. صامتی از داوران سری جدید این مسابقه بود

فصل سوم عصر جدید با اجرای احسان علیخانی به اتمام رسید. این فصل به جز امین حیایی ۳ داور جدید داشت. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن شوخی عجیب احسان علیخانی با صامتی را مشاهده می کنید

شوخی عجیب احسان علیخانی با صامتی

بخشی از شوخی احسان علیخانی با ژاله صامتی در عصر جدید را در این ویدئو ببینید. این شوخی در فضای مجازی با واکنش کاربران مواجه شد؛ کاربرانی که معتقدند علیخانی شوخی بی‌ادبانه‌ای با صامتی کرده است.

ویدئویی از شوخی های مجری عصر جدید با داور زن

علی طولابی قهرمان «عصرجدید۳» شد 

علی نظری طولابی، پسر نوجوان ۱۳ ساله اهل کوهدشت لرستان است و اصالتاً لک بوده و در برنامه عصرجدید آهنگ لکی را به اجرا گذاشت که استقبال زیادی از آن صورت گرفت. او با اجرای آهنگ مقامی کردی توانست استعداد خود را نشان بدهد.

مقام نخست و قهرمانی فصل سوم عصرجدید با ۵میلیون و ۵۶۲هزار و ۴۵۳ رای، به علی نظری‌طولابی رسید. نوجوان کوهدشتی، خواننده‌ای با حنجره‌ای طلایی و آینده هنری درخشان که تندیس طلایی را به خانه برد.

شوخی عجیب احسان علیخانی با صامتیقهرمان عصر جدید

گروه پهلوانک های ایران زمین با کسب بیش از ۴ میلیون رای در جایگاه دوم قرار گرفتند و پیمان ابراهیمی از اصفهان با بیش از ۳ میلیون رای سوم شد.

همچنین ساینا شیخی در رتبه چهارم، ستیلا و آنیسا در رتبه پنجم و احسان یاسین در رتبه ششم قرار گرفتند.

مجموع آرای ثبت‌شده در این فصل عصرجدید به ۲۲میلیون و ۷۷۷هزار و ۹۸۷ رای رسید.

این ویژه‌برنامه که شنبه از خبر ساعت ۲۲ و یکشنبه، در ۲بخش، بعد از اذان مغرب تا اخبار و بعد از خبر تا بامداد دوشنبه، روانه آنتن شبکه سه سیما شد.

شوخی عجیب احسان علیخانیعلی طولابی

ستیلا و آنیسا از شیراز و بوشهر در رشته آکروبات نمایشی و هوایی، پیمان ابراهیمی از درچه اصفهان در رشته استندآپ کمدی، احسان یاسین از کاشان در رشته خوانندگی، ساینا شیخی از اندیمشک خوزستان در رشته دوبله، علی طولابی از کوهدشت لرستان در رشته خوانندگی و گروه پهلوانک‌های ایران‌زمین از استانهای مختلف ایران در رشته ورزش باستانی رقیبان مرحله نهایی بودند.

احسان علیخانی، مجری برنامه درباره این برنامه گفت: سه گانه عصر جدید ساخته شده است و اگر قرار باشد فصل بعدی ساخته شود خیلی باید بزرگ‌تر و باشکوه‌تر باشد. رشته‌های متنوع‌تر باشد و دختر و پسر، زن و مرد در کنار هم باشند که حتماً به موقعش اتفاق خواهد افتاد.

اینستاگرام و ایرنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس