شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شوخی احسان علیخانی در عصر جدید با دختر خانمی که بمب انرژی است

تاریخ نشر :شنبه 26 مارس 2022 اشتراک:
شوخی احسان علیخانی در عصر جدید اخبار گوناگون
در این ویدئو شوخی احسان علیخانی در عصر جدید را با یک دختر خانم می بینید

احسان علیخانی مجری پرکار چند سال اخیر ایرانی است که این روزها مشغول ضبط برنامه عصر جدید است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن شوخی احسان علیخانی در عصر جدید با یک دختر خانم را مشاهده می کنید

شوخی احسان علیخانی در عصر جدید

۳۱دختر بانشاط، سرزنده و تلاشگر، با روبان و نانچیکو و هولاهوپ و البته یک مکعبِ بزرگ چه کردند؟! در این ویدئو شوخی احسان علیخانی در عصر جدید را می بینید

ویدئویی از شوخی احسان علیخانی با یک دختر

اعتراض یک خواننده به رفتاری که در عصر جدید با او شد 

در آستانه شروع سال ۱۴۰۱ برنامه عصر جدید از همه طوایف و اقوام ایران زمین دعوت کرد تا هنگام تحویل سال در این برنامه حضور داشته باشند و از استان کهگیلویه و بویراحمد هم شهریار کریمی به این برنامه دعوت شده بود تا در بخشی از این برنامه که کنداکتور آن بسته شده بود، اقدام به اجرای موسیقی لری کند، اما در نهایت زمان اجرا به این خواننده داده نشد.

به گفته این خواننده، در حالی که همه مردم استان و قوم لر منتظر اجرای این خواننده هم استانی خود بودند در طول برنامه به بهانه‌های مختلف اجرای او به تاخیر افتاد و در قسمتی موسیقی لری لحظه ای پخش و وی نیز برای اجرا بلند می‌شود اما به یک مرتبه پیام بازرگانی پخش می‌شود. این مسئله در فضای مجازی از سوی مردم و برخی چهره‌های فرهنگی و هنری واکنش‌هایی را در پی داشت.

شوخی احسان علیخانی در عصر جدیدعصر جدید

شهریار کریمی، خواننده کهگیلویه و بویراحمدی گفت: طی تماس تلفنی از برنامه عصر جدید به مناسبت شروع سال جدید از اینجانب دعوت شد و قرار شد در روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ هر شب در این برنامه یک اجرای موسیقی داشته باشم.

وی افزود: در شب اول گفتند وقت نیست که شما اجرا داشته باشید و شب دوم نیز با عنوان دیگری زمان برای اجرا ندادند.

کریمی اظهار کرد: در حالیکه بخشی از قطعه ای که باید اجرا می‌کردم در برنامه زنده پخش شد اما به یک دفعه پیام بازرگانی پخش شد و مجددا نتوانستم اجرای برنامه داشته باشم و وقتی به کارگردان برنامه (احسان علیخانی) اعتراض کردم گفت من می گویم چه کسی اجرا کند و شما نیز اجرا خواهید کرد.

اینستاگرام و همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس