چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

شب نشینی سینا مهراد و برادرزاده اش هامون سهیلی در کیش !

تاریخ نشر :سه‌شنبه 15 مارس 2022 اشتراک:
سینا مهراد و برادرزاده اش اخبار گوناگون
در این ویدئو سینا مهراد و برادرزاده اش را در کیش می بینید

سینا مهراد پسر سعید سهیلی کارگردان معروف و برادر ساعد بازیگر مشهور است. او با بازی در سریال پدر به شهرت رسید. امروز در پرشین وی می خواهیم فیلمی از سینا مهراد و برادرزاده اش که پسر ساعد و گلوریا هاردی است را برای شما قرار دهیم

عکس سینا مهراد و برادرزاده اش

در این ویدئو سینا مهراد و برادرزاده اش را در حال بازی کردن با هم می بینید

ویدئویی از سینا مهراد در کیش

چگونه یک خواهرزاده یا برادرزاده ی محبوب باشیم

عمه ها، عمو ها، خاله ها و دایی ها بخش جدایی ناپذیری از زندگی پدر و مادر شما هستند که درنتیجه بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل میدهند. بنابراین حفظ یک رابطه ی سالم با آنها برای زندگی خانوادگی ما بسیار مهم است. در زیر نکاتی آمده است که با رعایت آنها میتوانید نزد آنها عزیز شوید.

مراحل

با احترام رفتارکنید. این یک بخش حیاتی از خواهرزاده یا برادرزاده ی خوب بودن است. به اعتقادات و شخصیت آنها احترام بگذارید. همچنین مهم است که با بی احترامی با آنها بحث نکنید. نظرات آنها را بپذیرید و درمقابل آنها سرکشی نکنید. اگر با آنها مخالف هستید، نظرات خود را بیان کنید و با آرامش به نظرات آنها گوش دهید. نیازی به داد و فریاد نیست زیرا به نفع هیچ کدام از شما نخواهد بود.

سینا مهراد و برادرزاده اشخواهرزاده و برادرزاده

دوستانه باشید اگر آنها فرزندی کوچکتر از شما دارند، به آنها پیشنهاد دهید که از فرزندشان مراقبت کنید، به او آموزش دهید، مشاوره داده و یا با او بازی کنید. اگر آنها فرزندی بزرگتر از شما دارند، به او احترام بگذارید و از فلسفه و شیوه ی زندگی او تمجید کنید. از آنها راهنمایی بخواهید و قدردان کارهایی باشید که برای شما انجام میدهند. اگر به شما کاری میدهند، اطاعت کنید. مگر این که کاری غیرقانونی یا زیان آور باشد.

سینا مهراد و برادرزاده اشرابطه خواهرزاده برادرزاده

باملاحظه و مفید باشید. اگر آنها قادر به انجام کاری نیستند، برای کمک به آنها پیشنهاد دهید. به عنوان مثال، سگ آنها را به پیاده روی ببرید، کارهای خانه را انجام دهید، خرابی های کوچک را تعمیر کنید. اگر بیمار هستند برایشان سوپ سبزیجات بپزید.

اینستاگرام و روانشناسی اکسیر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس