خوانندگی امیرحسین آرمان در پشت صحنه سریال مانکن

تاریخ نشر :شنبه 01 آگوست 2020 مشاهده : 15082
خوانندگی امیرحسین آرمان در پشت صحنه سریال مانکن اخبار گوناگون
در این ویدئو آواز خواندن امیرحسین آرمان را در پشت صحنه مانکن مشاهده می کنید

امیرحسین آرمان بازیگر جوان و با استعداد سینمای ایران است. او با بازی در سریال مانکن به شهرت زیادی رسید و همین سریال پلی برای شروع فعالیت او در عرصه مدلینگ شد. او در صفحه اینستاگرامش ویدئویی از آوازخواندنش منتشر کرد. در پرشین وی آواز خواندن امیرحسین آرمان را در پشت صحنه  مانکن می بینید

آواز خواندن امیرحسین آرمان در مانکن

امیرحسین آرمان در صفحه اینستاگرامش ویدئویی از آواز خواندنش منتشر کرد

ویدئو خوانندگی امیرحسین آرمان

بد نیست درباره امیرحسین آرمان بیشتر بدانید

امیرحسین آرمان متولد ۱۴ آبان ۱۳۶۱ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون میباشد.

او در ابتدای راه بازیگری اش با انتخاب های درست مسیر خوبی را برای رسیدن به قله های موفقیت پیش گرفته است. او تا کنون با بازی در فیلم های “ازدواج به سبک ایرانی””هدف اصلی””صد سال به این سالها” “امشب شب مهتابه” “برف روی شیروانب داغ” “بیداری رویاها” “روز هفتم” وسریال “کلاه پهلوی”و”سرزمین کهن” استعداد های فراوانی را از خود نشان داده است.

آواز خواندن امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان

«امیرحسین آرمان» بازیگر جوان سینمای ایران، بازیگری که چند سالی است بر پرده های سینما ظاهر شده است، بازیگری که دورنمای خوبی از فعالیت های هنری وی به چشم می خورد، می گوید از آن دست بازیگران نیست که سینما او را انتخاب کرده باشد یا او سینما را بلکه معتقد است هردو با هم منتخب یکدیگرشدند و می گوید که با تخصص در کار دکوراسیون، مسلط بودن به زبان انگلیسی و آموختن علم روانشناسی، بازیگری را پیشه حرفه ای خود کرده است و امید دارد دراین وادی خوش بدرخشد. آرمان را با چهره ای آرام بر پرده سینما ها می شناسیم.

آواز خواندن امیرحسین آرمان

آواز خواندن امیرحسین آرمان مانکن

ورود امیرحسین آرمان به بازیگری

آرمان درباره نحوه ورودش به عرصه بازیگری می گوید:

سال۱۳۸۱ بود که با شرکت در کلاس های مرحوم مصطفی اسکویی فن بازیگری
را آموخته و سال ۸۳ بود که به طور حرفه ای وارد عرصه سینما شدم. «ازدواج به سبک ایرانی »
کاری از حسن فتحی نخستین فیلمی بود که در آن نقش آفرینی کردم.

بازیگر جوان

بازیگر جوان

امیرحسین آرمان درحالی از «ازدواج به سبک ایرانی» اولین کار سینمایی خود می گوید که نگاهی به کارهای او درهشت سال فعالیت هنری نشان می دهد سال ۸۵ «هدف اصلی » سال ۸۶ «صدسال به این سالها» سال ۸۷«امشب شب مهتابه» سال ۱۳۸۸ «بیداری رؤیاها» و «برف روی شیروانی داغ» سال ۱۳۸۹ در دو فیلم «یه حبه قند» و «من مادر هستم» سال ۹۰ نیز در فیلم « دوباره باهم » و ساکن خانه چوبی نقش آفرینی کرده است که همه به نوعی از کارهای خوب سینما بوده و نمایانگر این است که با تمام جوانی درعرصه هنر هفتم آرمان می داند که چگونه انتخاب کند.

اینستاگرام و ویستا

2020-08-01 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
logo-samandehi