چهارشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تیپ کت و شلواری رضا گلزار در کنار سفره هفت سین لاکچری اش

تاریخ نشر :چهارشنبه 22 مارس 2023 اشتراک:
تیپ کت و شلواری رضا گلزار در کنار سفره هفت سین لاکچری اش اخبار گوناگون
محمدرضا گلزار, بازیگر و مجری و خواننده ایرانی است که ثروت بسیار زیادی دارد. او زندگی بسیار لاکچری را برای خود تهیه کرده است و در بسیاری از پست هایی که منتشر می کند می توان او را با استایل ها و ماشین های گران قیمت دید.

گلزار همواره زیر زیر بین رسانه ها بوده است. او کمک زیادی به حواشی که معمولا گرد نام او هست می کند. با این حال این بازیگر مطرح به دلیل علاقه بسیار زیاد مردم جزو سوپر استارهای بعد از انقلاب محسوب می شود. او ابتدا با گروه آریان دیده شد و با دعوت ایرج قادری سام و نرگس را بازی کرد و توانست خیلی زود به دلیل چهره اش در سینمای ایران مطرح شود. او سال گذشته سال جنجالی را گذراند و با انتشار تصویر زیر به استقبال بهار امد. سفره هفت سین گلزار بریا سال ۱۴۰۲ را در پرشین وی ببینید.

سفره هفت سین گلزار

گلزار نوشت :

سال نو بر همگی مبارک ۱۴۰۱ هم گذشت و به رسم هر سال، برای مردم صبور و با اصالت ایران آرامش و شادی آرزو میکنم و امیدوارم همگی سالیانِ سال در کنار خانواده و عزیزانشون بهترین ها را سپری کنند و از خدا میخواهم رحمتش را بر سر همگی ما باران کند، برکتش را به سفره هایمان فراوان، روزهایمان را پر از شادی و گردش روزگار را آسان کند… سال نو مبارک باد “محمدرضا گلزار”

تیپ کت و شلواری رضا گلزار در کنار هفت سین لاکچری اش

تیپ کت و شلواری رضا گلزار در کنار سفره هفت سین لاکچری اشتیپ گلزار در کنار سفره هفت سین لاکچری اش
تیپ کت و شلواری رضا گلزار در کنار سفره هفت سین لاکچری اشسوپر استار سینما در نوروز سال های گذشته
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس