شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

استوری آرام جوینده از عکس سانسور شده تولدش

تاریخ نشر :چهارشنبه 03 آگوست 2022 اشتراک:
استوری آرام جوینده اخبار گوناگون
در این تصویر استوری آرام جوینده همسر سپهر حیدری را از شب تولدش مشاهده می کنید که خیلی خوب سانسور کرده است

آرام جوینده همسر سپهر حیدری پیشکسوت فوتبال است که سالها در تیم پیروزی بازی کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم استوری آرام جوینده را برای شما قرار دهیم که به مناسبت تولدش در ایستاگرام منتشر کرد. نکته جالب این عکس سانسور عجیب لباس او بود که خودش انجام داد

استوری آرام جوینده از تولدش

در این تصویر آرام جوینده و همسرش را در دبی می بینید

استوری آرام جویندهاستوری آرام جوینده از تولدش

انتشار عکس و فیلم خصوصی در صفحه شخصی

در حالت کلی انتشار عکس و فیلم خصوصی جرم نیست و مشکلی ندارد اما باید در چارچوب قانونی‌اش باشد و عفت عمومی را جریحه‌دار نکند یا محتوای غیراخلاقی و شخصی نامناسب نداشته باشد و شایان توجه است که در کنار این موارد، بی حجاب هم نباید باشد چرا که در قانون مجازات اسلامی، بی‌حجابی در حالت کلی جرم‌انگاری شده و شخص مرتکب، مورد پیگیری و مجازات قرار می‌گیرد و به گفته پلیس فتا، این عمل برای افراد در فضای مجازی نیز پیگیری خواهد شد و مورد مجازات قرار خواهد گرفت.

استوری آرام جویندهانتشار عکس در فضای مجازی

جرم کشف حجاب با استناد به قانون:

با توجه به ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی، هر شخصی به طور علنی در اماکن عمومی تظاهر به عمل حرامی کند، هم کیفر خود عمل و هم مجازات ده روز تا دو ماه یا تا هفتاد و چهار ضربه شلاق، برای وی در نظر گرفته خواهد شد، اما اگر نفس عمل وی دارای کیفر نبوده باشد اما عفت عمومی را جریحه‌دار کند، فقط به حبس از ده روز تا دو ماه یا ۷۴ ضربه شلاق محکوم می‌شود.

همچنین در تبصره آن ذکر شده است که اگر زنان بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند، به حبس از ده روز تا دو ماه یا از پنجاه هزار ریال تا پانصد هزار ریال جزای نقدی محکوم می‌گردند.

جرم انتشار عکس در فضای مجازیجرم انتشار عکس در فضای مجازی

در ماده ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی نیز ذکر شده است که افراد مذکور
به حبس از یک سال تا ده سال محکوم می‌گردند و مثلا در مواردی
مانند بند الف آن که گفته است “کسی که مرکز فساد یا فحشا دایر یا اداره کند” علاوه بر مجازات ذکر شده، مکان مورد نظر نیز به طور موقت یا همیشگی بسته می‌شود.

اینستاگرام و یاسا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس