استوری سوزناک فریبا نادری برای حال و احوال این روزهایش

تاریخ نشر :چهارشنبه 23 نوامبر 2022 اشتراک گذاری :
اخبار گوناگون
فریبا نادری از جمله هنرمندانی است که جراحی بینی انجام داده است و درباره اش هم به طور واضح در مصاحبه اش با مهران مدیری صحبت کرد . او توضیح داد که بعد از پخش اولین کارش تصمیم به جراحی زیبایی گرفته است.

فریبا نادری بازیگر با احساسی است او که قبلا یکبار ازدواج کرده است و همسرش را بر اثر سرطان از دست داده است بعد از سال ها دوباره ازدواج کرد و حالا دختر زیبایی به نام یارا دارد. او این روزها همانند بسیاری از هموطنان حال روحی اش مناسب نیست. استوری سوزناک فریبا نادری را در پرشین وی ببینید

استوری سوزناک فریبا نادری

استوری سوزناک فریبا نادری برای حال و احوال این روزهایشاستوری سوزناک فریبا نادری برای حال و احوال این روزهایش

علی نصیریان با اشاره به اینکه بخش زیادی از برنامه‌های شب بازیگر به اجرای قطعات موسیقی اختصاص داشته است، تاکید کرد: در چنین شرایطی نباید جشن بگیریم وقتی روحیه مردم ما خوب نیست، می‌توانستیم به جای اجرای موسیقی، با هم حرف بزنیم.

علی نصیریان در هفدهمین شب بازیگر از حال و احوال فعلی مردم ابراز ناراحتی کرد و گفت: وقتی حال مردم، خوش نیست، نباید جشن بگیریم. جمع بزرگی از بازیگران نسل های گوناگون با حضور در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر در هفدهمین شب بازیگر شرکت کردند.

حال و هوای مردمحال و هوای مردم

این برنامه بخش های گوناگونی همچون اجرای موسیقی، سیاه بازی، شعرخوانی، استداپ کمدی و … داشت ولی طولانی شدن روند برنامه با انتقاداتی همراه شد وعلی نصیریان نیز تذکراتی به برگزارکنندگان داد.

علی نصیریان: بهتر بود فقط با هم صحبت می کردیم

بعد از انجام مراسم تقدیر، علی نصیریان با ابراز ناراحتی از حال بد مردم در این روزگار گفت: شرکت من در چنین مجالسی از حوصله و روحیه من در این روزگار خارج است و این روزها این گونه مراسم ها از حوصله مردم نیز خارج است چراکه روحیه آنان مناسب نیست.

حال و روز وطنانحال و روز وطنان

او با اشاره به اینکه بخش زیادی از برنامه های شب بازیگر به اجرای قطعات موسیقی اختصاص داشته است، تاکید کرد: در چنین شرایطی نباید جشن بگیریم وقتی روحیه مردم ما خوب نیست، می توانستیم به جای اجرای موسیقی، با هم حرف بزنیم. می توانستیم در این شب که شب بازیگر است، درباره بازیگری صحبت کنیم که چرا بعد از کار معدن، سخت ترین کار است.

نصیریان با تاکید بر دشواری های کار بازیگری افزود: بازیگری، زایش است و بازیگر، مولف است چراکه با تصویر کردن و تجسم یک کارکتر، آن نقش را می آفریند و این کار ساده ای نیست که مقابل هزاران چشم آن را به نمایش بگذارد.

او بازیگری را نوعی عریان کردن روح دانست که کاری است بسیار سخت و به جسارت زیادی نیاز دارد.

اینستاگرام ـ وقت صبح

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس