سانسور عجیب در صداوسیما این بار دست یک زن جوان

تاریخ نشر :یکشنبه 25 آوریل 2021 مشاهده : 758
سانسور عجیب در صداوسیما این بار دست یک زن جواناخبار گوناگون
در این ویدئو سانسور عجیب در صداوسیما در برنامه ایران کالا را می بینید

صداوسیمای ایران در مقوله سانسور ید طولانی دارد و این موضوع همیشه با واکنش مردم روبرو می شود و باعث عدم اعتماد آنها شده است. این رسانه در برخی موارد بسیار زیاده روی کرده و صدای کاربران را در فضای مجازی در می آورد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم جدیدترین سانسور عجیب در صداوسیما را برای شما قرار دهیم

سانسور عجیب در صداوسیما

در شبکه ایران کالا، دست‌های یکی از مهمان‌های برنامه به شکل عجیبی سانسور و این سانسور عجیب در صداوسیما در فضای مجازی با حواشی زیادی روبرو شد.

ویدئویی از سانسور در شبکه ایران کالا

بد نیست درباره سانسور در ایران بیشتر بدانید

در سال ۲۰۰۹ کشور ایران در ردهٔ ۱۷۲ جهان در فهرست آزادی مطبوعات سازمان گزارشگران بدون مرز قرارداشت. تنها سه کشور ترکمنستان، کره شمالی و اریتره در وضعیتی بدتر از وضعیت ایران قرار گرفته‌اند.آزادی رسانه‌ها در ایران در سال‌های اخیر به مراتب کمتر شده و از رتبه ۱۴۶ در سال ۲۰۰۵ به سطح کنونی نزول یافته‌است.

موضوعاتی همچون مناسبات با آمریکا، برنامه هسته‌ای ایران، اسلام، مذهب و سنن و روحانیت در کشور ایران موضوعات ممنوعه محسوب می‌شوند.سید علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران ازجمله چهل و دو رهبر و مقام دولتی در جهان است که از سوی گزارشگران بدون مرز به عنوان دشمنان آزادی مطبوعات برگزیده شده‌اند.

سانسور عجیب در صداوسیما

سانسور در صداوسیما

در اوت ۲۰۰۷ پخش برنامه تلویزیونی کوله پشتی که مجری آن فرزاد حسنی بود به دنبال انتقادهای مسئولان و مقامات جمهوری اسلامی متوقف شده و مجری دیگری به جای او تعیین شد. در بخشی از مصاحبه فرزاد حسنی با سرتیپ احمدرضا رادان، فرمانده نیروی انتظامی تهران در این برنامه که به صورت زنده پخش می‌شد، انتقادهایی نسبت به نحوه برخورد مأموران انتظامی در طرح ارتقای امنیت اجتماعی با مردم مطرح کرد و دو مورد تجربه شخصی خود را روایت کرد.

به بهانه سانسور عجیب در صداوسیما درباره تاریخچه سانسور در ایران
صحبت می کنیم. او گفت: آقا ما تو همین اصفهان … داشتیم می‌رفتیم، دلستر «آبجو بدون الکل»
توی ماشین بود، مأمور گفت: بیا پایین ببینم، به … چقدر هم آبکی
«نوشیدنی الکلی» خریدین، چیکار می‌کنین؟

در بخشی دیگری از این مصاحبه، فرزاد حسنی از رئیس پلیس تهران پرسید
که آیا فیلمی را دیده‌است که در آن نشان داده می‌شود مأموران نیروی انتظامی
با کتک و لگد دختری را به داخل ماشین پلیس پرت می‌کنند؟

خبر فوری و ویکی پدیا

2021-04-25 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی