استایل جدید سوگل طهماسبی بازیگر نقش ثریا در سریال نجلا ۲

تاریخ نشر :شنبه 07 مه 2022 اشتراک:
استایل جدید سوگل طهماسبی اخبار گوناگون
در این ویدئو تصاویری از استایل جدید سوگل طهماسبی بازیگر سریال نجلا را مشاهده می کنید که در نوروز و ماه رمضان 1401 منتشر شد

سوگل طهماسبی بازیگر جوان سینمای ایران است که به تازگی در سریال نجلا۲ ایفای نقش کرد. این سریال در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از استایل جدید سوگل طهماسبی را برای شما قرار دهیم

استایل جدید سوگل طهماسبی

استایل جدید سوگل طهماسبی بازیگر موفق سریال نجلا

ویدئویی از تصاویر جدید سوگل طهماسبی

نقدی به سریال نجلا ۲ را ببینید

سریال نجلا۲ که فصل اول آن سال ۱۳۹۹ به نمایش درآمد، یک داستان عاشقانه را روایت می‌کند که در سال ۵۸ اتفاق می‌افتد. عَبِد برای آنکه نجلا ازدواج با او را بپذیرد، تن به سفری خطرناک می‌دهد که در پی آن دستگیر و ناپدید می‌شود. نجلا منتظر عبد است و راضی نمی‌شود که با مرد دیگری ازدواج کند. نمایش زندان‌های عراق، شکنجه و صحنه‌های استرس‌آور این سریال را برای مخاطبان زیر ۱۳ سال نامناسب ساخته است.

استایل جدید سوگل طهماسبیاستایل جدید سوگل طهماسبی در نجلا

این سریال بر مبنای روابط عاشقانه پیش می‌رود و در آن زنی به نام نجلا به پای عاشق خود می‌ماند. این مسئله می‌تواند تا حدی در ذهن دختران نوجوان فانتزی ایجاد کند. به شکلی که عشق واقعی را در گرو انتظار کشیدن بدانند. هرچند انتظار نجلا بیهوده نبوده و می‌تواند عبد را دوباره ببیند اما باید این را به نوجوان یادآور شد که در جهان خارج از فیلم‌ها وضعیتی متفاوت با فیلم‌ها وجود دارد.

این سریال بخشی از وحشی‌گری رژیم بعثی را نمایش می‌دهد که می‌توان به کمک آن، چهرۀ جنگ را بهتر به فرزندتان بشناسانید. به فرزندتان یادآوری کنید که اندیشه‌ی مردم عراق در موارد بسیاری با ایدئولوژی رژیم بعث عراق به رهبری صدام، متفاوت بود. این سریال و سریال‌های همانندش نباید باعث شوند که نسبت به این مردم عراق نگرش منفی ایجاد شود.

استایل جدید سوگل طهماسبیسریال نجلا

خانواده نجلا، حامی و یاور او هستند. اگرچه در برخی موارد اختلافاتی میان آن‌ها وجود دارد، اما در نهایت ادب و عشق با یکدیگر رفتار می‌کنند. شاخص‌های یک خانواده ایدئال را با فرزند خود بشمرید و آن را در خانواده نجلا بیابید.

اینستاگرام و کدومو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس