چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

« آناهیتا نعمتی » با استایل کوهنوردی اش در ارتفاع ۲۵۰۰ متر کولاکی به پا کرد

تاریخ نشر :چهارشنبه 29 نوامبر 2023 اشتراک:
استایل کوهنوردی آناهیتا نعمتی اخبار گوناگون
همسر سابق ابوالفضل عرب نیا که البته مدت هاست کم کار شده است علاقه زیادی به طبیعت گردی دارد. اناهیتا از جمله بازیگران گزیده کاری است که با فیلم هیوا در سینما و سریال مسافر در تلویزیون شناخته شد.

زندگی هنری خانم نعمتی به دو بخش تقسیم می شود. او در سال های ابتدایی کاری اش بسیار موفق بو و در اوج قرار داشت اما بعد از ازدواج و مخالفت همسرش با کار کردن او مدتی بیکار ماند و جدایی از ستاره سینما باعث شد که او مسیر سینمایی اش تغییر پیدا کند. خانم نعمتی که در فیلم های مختلفی بازی کرده است چند سالی است که ورزش کوهنوردی را به طور جدی دنبال می کند. استایل کوهنوردی آناهیتا نعمتی را در پرشین وی ببینید.

استایل کوهنوردی آناهیتا نعمتی

خانم انا نعمتی با انتشار عکس های زیبایی از استایلش نوشت :

صعود و فرود در هر حال نکته ای است در هر لحظه از این زندگی در بیداری مطلق ، آگاه بودن از آن زیباست ، چرا و برای چه ، در این هستی که مطلق از عشق است و نوسانات جاری از آن نیروئی که ما را برای آن به حرکت وا میدارد ، غیر از این هیچ نیست و در این هیچ نیستی فقط عشق جاری است . همان جریان زندگی و زنده بودن و زندگی کردن .

انا نعمتی در ارتفاع ۲۵۰۰ متری

انا نعمتی در ارتفاع 2500 متریانا نعمتی در ارتفاع ۲۵۰۰ متری

درود بر وجدان های آگاه ، قلب های روشن ، مملو از عشق هستی و آن عشق بی قید و شرط که در طبیعت ما نهفته است و خواهد بود . هم راستا باشیم با طبیعت که طبیعت وجود ما همین است و بس برای طبیعی بودن روزی دیگر ، زمانی دیگر ، مکانی دیگر در سرزمین عشق ما یکی هستیم ، ما طبیعت هستیم

استایل کوهنوردی آناهیتا نعمتیاستایل کوهنوردی افسانه سریال مسافر
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده