چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

استایل جدید نگار جواهریان با ست زیبای کفش و لباسش

تاریخ نشر :چهارشنبه 26 اکتبر 2022 اشتراک:
استایل تازه نگار جواهریان اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی برای شما قرار می دهیم که در آن استایل تازه نگار جواهریان بازیگر معروف را مشاهده می کنید

نگار جواهریان بازیگر جوان ایرانی است که در فیلم و سریال های بازی کرده است. او همسر سوم رامبد جوان است که از او یک فرزند دارد. امروز در پرشین وی می خواهیم تصویری از استایل تازه نگار جواهریان را برای شما قرار دهیم

استایل تازه نگار جواهریان

نگار جواهریان با استایل جدید و خاص

استایل تازه نگار جواهریاناستایل تازه نگار جواهریان بازیگر

ضرورت ست کردن رنگ کفش‌ها و لباس‌ها

به نظر شما چه عواملی در زیبا و جذاب به نظر رسیدن تیپ و استایل شما بیشترین اهمیت‌ها را دارد؟ مدل و طراحی لباس‌ها، جنس لباس‌ها، رنگ لباس‌ها، مدل و طرح کفش و … بله همه این عوامل در کنار هم می‌تواند تاثیرات فراوانی روی جذابیت استایل ما بگذارد؛ اما عاملی وجود دارد که اگر به آن بی‌توجهی کنید، به تنهایی می‌تواند اثر تمام عوامل بالا را خنثی کرده یا حتی تاثیر بسیار بدی روی ظاهر و استایل شما داشته باشد: هماهنگی و هارمونی بین رنگ لباس‌ها و کفش.

استایل تازه نگار جواهریانست کفش

یکی از پر رنگ‌ترین دغدغه‌ها برای رفتن به مراسم یا جایی داشتن پوشش مناسب و از آن مهمتر جذاب برای آن شرایط است، شاید معروف‌تر این است که خانم‌ها قبل از رفتن به جایی دائما می‌پرسند: حالا چی بپوشم، اما واقعا این دغدغه مختص خانم‌ها نیست، بسیاری از آقایان هم به جذابیت و مناسب بودن ظاهرشان اهمیت می‌دهند.

این سوال که چی بپوشم صرفا مختص لباس‌ها و مدل‌شان نیست، کفش‌ها هم بسیار اثرگذارند و بازهم می‌گوییم متناسب بودن این رنگ‌ها با هم. این موضوع آنقدر جا افتاده است که ست بودن رنگ و ظاهر کفش‌ها با اجزای مختلفی از لباس‌ها به یکی از اصول و ملزومات حرفه‌ای شدن تیپ و ظاهر تبدیل شده است.

ست لباسست لباس

مزایای ست کردن رنگ کفش و لباس‌ها

دغدغه‌های بالا ممکن است بارها و بارها برای بسیاری از شما خوانندگان عزیز، چه خانم چه آقایان پیش آمده باشد؛ به طوری که بسیاری از افراد به دلیل بلد نبودن اینکه چه رنگی از کفش‌ها و چه رنگی از لباس‌ها را می‌توانند با هم ست کنند، علی‌رغم میل باطنی‌شان قید تیپ‌های مدرن و خوش رنگ را زده و برای انسجام بین رنگ لباس‌ها وکفش‌شان به رنگ‌های مشکی یا خنثی دیگر روی می‌آورند

اینستاگرام و آرادشوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس