پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

عاشقانه های هانیه غلامی و خاله اش در جشن تولد ۲۸ سالگی اش

تاریخ نشر :جمعه 03 فوریه 2023 اشتراک:
سوپرایز هانیه غلامی اخبار گوناگون
هانیه غلامی بازیگر شناخته شده کشورمان در فضای مجازی فعالیت زیادی می کند. او از یک خانواده هنری است و مادرش لادن از هنرمندان مشهور است که سابقه همکاری با مهران مدیری را دارد. مادر هانیه چند ماهیست به کانادا رفته است.

ثمین شایسته بلاگر مشهور ایرانی است که صفحه اش بیش از ۵۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد. او علاقه زیادی به سوپرایز کردن دوستانش دارد و تولد نزدیکانش را معمولا با هماهنگی چند تا از دوستانشان با یک غافلگیری برگزار می کند. او این بار خواهر زاده اش هانیه را به خانه اش دعوت کرد و حسابی برای تولد او تدارک دیده بود. هانیه که غافلگیر شده بود از کمد خاله اش لباس قرض گرفت تا لحظات تولدش و ثبت عکس هایی که گرفتند تم شادتری داشته باشد. سوپرایز هانیه غلامی توسط خاله اش را در پرشین وی ببینید.

سوپرایز هانیه غلامی توسط خاله اش

سوپرایز هانیه غلامی توسط خاله اشسوپرایز هانیه غلامی توسط خاله اش

هانیه غلامی با لباس های خاله اش

هانیه متولد بهمن ماه است و امسال ۲۸ ساله می شود. او و خاله اش تنها ۵ سال اختلاف سنی داردند و همین موضوع باعث شده است بیشتر رابطه دو خواهر داشته باشند. او از طرفداران دو اتیشه هری پاتر است و تمامی قسمت های ان را بارها دیده است. دارای مقام سوم استان تهران در رشته کاراته است و مسلط به زبان های انگلیسی و هندی می باشد. حضور او در کلیپ ویدیوی علیرضا طلیسچی سر و صدای زیادی به پا کرد.

هانیه غلامی با لباس های خاله اشهانیه غلامی با لباس های خاله اش
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس