سوتی باورنکردنی مجری معروف تلویزیون روی آنتن زنده

تاریخ نشر :یکشنبه 13 نوامبر 2022 اشتراک:
سوتی مجری معروف تلویزیون اخبار گوناگون
در این ویدئو سوتی مجری معروف تلویزیون را روی آنتن زنده تلویزیون مشاهده می کنید که مهد کشتی را نتوانست درست روخوانی کند

کشتی یکی از محبوب ترین ورزش ها در بین ایرانیان است که استعدادهای فراوانی نیز در این کشور وجود دارد. به ویژه در شمال کشور و استان مازندران کشتی گیرهای قهرمانی پرورش یافتند. امروز در پرشین وی می خواهیم سوتی مجری معروف تلویزیون را وقتی می خواست مهد کشتی را بخواند برای شما قرار دهیم

سوتی مجری معروف تلویزیون

اشتباه عجیب مجری برنامه در بیان گفتاری (مهد کَشتی) روی آنتن زنده را ببینید.

ویدئویی از گاف عجیب مجری روی آنتن زنده

کدام استان به مهد کشتی آزاد معروف است

جویبار، پایتخت کشتی ایران است. فدراسیون جهانی کشتی FILA در گزارشی جالب شهر جویبار را پایتخت کشتی ایران نامید.

سایت فدراسیون جهانی کشتی در گزارشی با عنوان جویبار، پایتخت کشتی ایران نوشت: هر کشور صاحب کشتی استان، بخش یا شهرستانی دارد که کشتی در آنجا پادشاهی می‌کند. در روسیه این منطقه می‌تواند داغستان یا چچن، در آمریکا آیوا یا پنسیلوانیا باشد. در ایران؛ کشوری که مردم آن دیوانه بار عاشق کشتی هستند، استان‌های مختلفی می‌توانند این ادعا را داشته باشند.

سوتی مجری معروف تلویزیونمهد کشتی ایران

“مانند خیلی از مناطق ایران ورزش اول در جویبار فوتبال، بسکتبال و یا والیبال نیست، بلکه ورزش اول جویبار، کشتی است. در واقع جویبار اولین شهر در ایران و شاید در جهان باشد که میدانی به نام کشتی دارد.”

“کشتی‌گیران جویباری در چهار وزن از هفت وزن نماینده ایران در رقابت‌های جهانی بودند. رضا یزدانی که یکی از مشهورترین کشتی‌گیران ایران است به مدال طلای ۹۶ کیلوگرم رسید و این کشتی‌گیر چهار مداله با محبوبیت داخلی مواجه است، به طوری که او به “پلنگ جویبار” مشهور شده است.”

سوتی مجری معروف تلویزیونجویبار مهد کشتی

” با این که رضا یزدانی چهار مدال جهانی دارد، اما او تنها کشتی‌گیر سرشناس جویبار نیست. عزت‌الله اکبری نیز در مسابقات جهانی مدال نقره ۷۴ کیلوگرم را گرفت تا عنوان “پدیده کشتی ایران” را به خود اختصاص دهد. البته او در فینال با باخت مقابل قهرمان شکست ناپذیر آمریکا یعنی جردن باروفس به مدال نقره رسید.”

اینستاگرام و هاب گرام

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس