یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تفریح و طبیعت گردی الناز شاکردوست در رشت

تاریخ نشر :دوشنبه 21 فوریه 2022 اشتراک:
طبیعت گردی الناز شاکردوست اخبار گوناگون
در این ویدئو طبیعت گردی الناز شاکردوست را در رشت می بینید

بازیگر معروف ایرانی است که در سال های اخیر فیلم های سینمایی خیلی خوبی بازی کرده است. او به طبیعت علاقه زیادی دارد و تصاویر زیادی از خودش منتشر می کند. در ادامه در پرشین وی ویدئویی از طبیعت
گردی الناز شاکردوست در رشت را برای شما قرار می دهیم. طبیعت گردی الناز شاکردوست بازیگر در این ویدئو طبیعت گردی الناز شاکردوست در شهر رشت را می بینید

ویدئویی از تفریح الناز شاکردوست در رشت

مناطق دیدنی رشت را بیشتر بشناسید

گیلان به سبزی و طبیعتش مشهور است پس امکان ندارد بدون بازدید از زیباترین جاهای دیدنی رشت از آن خارج شوید.

دریاچه سقالکسار

سقالکسار بیشتر به عنوان دریاچه شناخته می‌شود اما در اصل دریاچه نیست، یک سد خاکی برای ذخیره آب است. نام سقالکسار از روستای نزدیک آن گرفته شده است.

برای نام سقالکسار چند معنی گفته می‌شود؛ مردم محلی می‌گویند سقال به معنای محل آب خوری و لک و سار نام دو پرنده زیبا است و برخی هم می‌گویند معنی آن «محل آبخوری بالای تپه» است.

طبیعت گردی الناز شاکردوستطبیعت رشت

به بهانه طبیعت گردی الناز شاکردوست در رشت درباره مناطق دیدنی رشت بیشتر صحبت می کنیم.

پارک جنگلی سراوان

گیلان پر از جنگل و پارک‌های جنگلی است اما چندتای آنها مثل گیسوم و پارک جنگلی سراوان شهرت بیشتری دارند. کل منطقه سراوان جنگلی بکر و دست نخورده دارد. پارک تفریحی کنار جاده به واسطه داشتن امکانات و جاذبه‌های دریاچه، زمین پینت‌بال، موتورهای چهار چرخ، آلاچیق و جاده میان جنگل برای مسافران جذابیت بیشتری دارد.

تالاب عینک رشت

گیلان سرزمین آبگیرها و تالاب‌های متعدد است. بزرگترین تالاب گیلان بعد از تالاب انزلی، تالاب عینک در محدوده شهر رشت قرار داد. تالاب عینک در تصاویر هوایی قدیمی شبیه عینک دیده می‌شد و به همین دلیل به آن عینک می‌گویند.

طبیعت گردی الناز شاکردوست در رشتطبیعت رشت

موزه میراث روستایی گیلان

با شنیدن نام «موزه» فضای بسته و پر از اشیا تاریخی به ذهن انسان می‌رسد در حالی که همه موزه‌ها اینطور نیستند.موزه‌های فضای باز از انواع جذاب موزه در دنیا هستند که خوشبختانه در گیلان یکی از آنها را داریم. موزه میراث روستایی گیلان، موزه‌ای مختص خانه‌های روستایی گیلان است.

اینستاگرام و علی بابا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس