بیلبورد تبلیغاتی خواهر پژمان جمشیدی در کانادا خبرساز شد

تاریخ نشر :دوشنبه 22 آگوست 2022 اشتراک:
تبلیغات خواهر پژمان جمشیدی اخبار گوناگون
در این تصویر تبلیغات خواهر پژمان جمشیدی بازیگر خوب کشورمان را در تورنتو کانادا مشاهده می کنید. برخی کاربران می گویند او از شهرت برادرش سواستفاده می کند

پژمان جمشیدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که در سریال های اخیر کولاک کرده و فیلم و سریال های متعددی بازی کرده است. این بازیگر توانمند و دوست داشتنی این روزها در سریال آفتاب پرست ایفای نقش می کند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از تبلیغات خواهر پژمان جمشیدی در خارج کشور را برای شما قرار دهیم

تبلیغات خواهر پژمان جمشیدی

تبلیغات یک زن با استفاده از تصویر پژمان جمشیدی در تورنتو خبر ساز شد.

یک تابلوی تبلیغاتی در تورنتو موضوع بحث کاربران شبکه‌های اجتماعی شد. برخی با انتشار این تصویر نوشتند که خواهر پژمان جمشیدی با استفاده از شهرت برادرش، در تورنتو تبلیغ می‌کند.​

تبلیغات خواهر پژمان جمشیدیتبلیغات خواهر پژمان جمشیدی در کانادا

درباره فیلم دوزیست با بازی پزمان جمشیدی بیشتر بدانید

فیلم دوزیست ساخته برزو نیک نژاد کارگردان نام آشنای سینمای ایران است که بازیگران مطرحی در آن حضور دارند. این فیلم را می‌توان در زمره فیلم‌های اجتماعی قرار داد که برخی منتقدان از آن تعریف کرده و بعضی دیگر ایراداتی را بر آن وارد دانسته‌اند.

دو زیست چهارمین فیلم بلند سینمایی برزو نیک‌نژاد به‌عنوان کارگردان است. او پیش از این فیلم‌های ناخواسته، زاپاس و لونه ‌زنبور را ساخته بود.

البته به گفته سعید خانی، تهیه کننده فیلم دوزیست، این فیلم هیچ شباهتی به کارهای قبلی برزو نیک نژاد ندارد و ماجراجویی‌های این فیلم در قالب یک اثر اجتماعی شکل گرفته است.

بازیگران دوزیستبازیگران دوزیست

خلاصه داستان فیلم دوزیست

در خلاصه داستان این فیلم آمده است :

« حمید : قورباغه که هی میره توی آب، تمیزه

ابراهیم : ذاتش کثیفه، زیر آبی میره

حمید : دوزیسته دیگه، نره زیر آب که، میره زیر دست و پا له میشه.»

داستان فیلم درباره دزدیدن یک گاوصندوق است توسط چند جوان که هرکدام مشکلی در زندگی شان دارند.

تبلیغات خواهر پژمان جمشیدیفیلم دوزیست

فیلم با صحنه شاد یک عروسی آغاز می شود و شخصیت های اصلی اش را در قالب طنز به مخاطب معرفی می کند. عطا، مجتبی و حمید در کنار آزاده شخصیت های اصلی دو زیست هستند که هرکدام مشکلات زندگی خودشان را دارند و حالا برای پیش بردن داستان فیلم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

عطا با بازی جواد عزتی به عنوان بازیگر نقش اول مرد فیلم، بیانگر زندگی مدل جوانی است که علیرغم ظاهر زیبا و شیک پوشی اش شرایط مالی و اجتماعی مناسبی ندارد و مشغول گذران عمر در یک گاراژ است.

برنا و دوات آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس