جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

تفریح خانوادگی رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات در رستوران لاکچری هلند

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 01 سپتامبر 2022 اشتراک:
تفریح رضا قوچان نژاد و همسر اخبار گوناگون
رضا قوچان نژاد فوتبالیست مطرح که با خواهر خانم بازیگر چند سالیست ازدواج کرده است در دوران خداحافظی اش از فوتبال حرفه ای سعی می کند اوقات بیشتری را در کنار خانواده سپری کند.

ازدواج سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر سریال دل با فوتبالیست مشهور رضا قوچان نژاد , خیلی زود رسانه ای شد. آنها سعی کردند به دور از تمامی حواشی زندگی خود را آغاز کنند و حاصل این وصلت پسر زیبایی به نام دوران است. تفریح رضا قوچان نژاد و همسر را در پرشین وی ببینید.

تفریح رضا قوچان نژاد و همسر

تفریح خانوادگی رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات در رستوران لاکچری هلند

تفریح خانوادگی رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات در رستوران لاکچری هلندتفریح خانوادگی رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات در رستوران لاکچری هلند

تفریح چیست؟

گفته می شود تفریح، اتفاقی است که باعث نزدیک تر شدن افراد به هم می شود. از غم ها می کاهد و شادی روانی ایجاد می کند. آدم ها را از نظر عاطفی بهم نزدیک کرده و نیروی آن ها را افزایش می دهد. در بسیاری مواقع عامل بازدارنده از انواع بیماری های روحی و جسمی است. آدم ها را امیدوارتر کرده و از افسردگی می رهاند.

تفریح رضا قوچان نژاد رضا قوچان نژاد و پسرش

در اسلام این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند، تا جایی که باعث سعادت و خوشبختی آدم ها می شود. مولا علی (علیه السلام) می فرمایند: «مواقع تفریح و شادمانی فرصت است، افراد عاقل فرصت ها را مغتنم می شمارند و از آن ها به نفع خوشبختی و سعادت خویش استفاده می کنند.»

و یا در جایی دیگر که امام رضا (علیه السلام) عنوان می کنند اوقات روزمان را به ۴ بخش تقسیم کنیم؛ بخشی برای تأمین معاش و کار، بخشی برای عبادت، بخشی برای معاشرت با برادران مورد اعتماد و کسانی که ما را به عیب های مان آشنا می کنند و بخشی هم به تفریحات و لذایذ. تا بتوانیم از مسرت و شادی ساعات تفریح نیرو بگیریم و از این نیرو برای انجام کارهای دیگر استفاده کنیم.

زیباترین کشور جهان

هلند به عنوان یکی از زیباترین کشورهای جهان در قسمت شمال غربی اروپا واقع گردیده است. هلند به کشور گل شهرت دارد و به دلیل آب و هوای مساعد انواع گونه های مختلف گل در آن یافت می شود.مزارع وسیع نرگس، سنبل و لاله در استان های هلند شمالی و جنوبی سالانه  بویژه در ماه های آوریل و می‌، صدها هزار بازدید کننده را به خود جلب می‌ کند، جاذبه های گردشگری هلند سرشار از زیبایی و رنگ است.

تفریح رضا قوچان نژاد و همسرزیباترین کشور جهان

نکته جالب در مورد هلند، قرارگیری یک چهارم کشور دز سطحی پایین تر از آب های آزاد می باشد. کشور هلند یکی از قدیمی ترین اعضای اتحادیه اروپا می باشد.

ایسنتاگرام ـ حوزه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس