تغییر چهره محمدرضا شیرخانلو بازیگر خردسال سریال دودکش ۲

تاریخ نشر :سه‌شنبه 08 نوامبر 2022 اشتراک:
تغییر چهره محمدرضا شیرخانلو اخبار گوناگون
در این تصویر تغییر چهره محمدرضا شیرخانلو بازیگر نوجوان کشورمان را مشاهده می کنید که با بازی در سریال دودکش به شهرت رسید

محمدرضا شیرخانلو بازیگر نوجوان ایرانی است که با بازی در سریال دودکش بیشتر دیده شد. او در فیلم و سریال های دیگری نیز بازی کرد. شیرخانلو در قسمت دوم دودکش در نقش یک پسر نوجوان بازی کرد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی تغییر چهره محمدرضا شیرخانلو را برای شما قرار دهیم

تغییر چهره محمدرضا شیرخانلو

محمدرضا شیرخانلو با چهره متفاوت

تغییر چهره محمدرضا شیرخانلوتغییر چهره محمدرضا شیرخانلو بازیگر
تغییر چهره محمدرضا شیرخانلوچهره محمدرضا شیرخانلو

نقدی به سریال دودکش را ببینید

سریال دودکش یکی از متفاوت‌ترین جهان‌های داستانی را در میان همه سریال‌های تلویزیونی ایرانی دارد. فصل نخست این سریال در ماه رمضان ۱۳۹۲ از شبکه یک پخش شد و خیلی سریع به محبوبیتی حسرت‌برانگیز دست پیدا کرد. همین مسئله باعث شد تا محمدحسین لطفی و برزو نیک‌نژاد به عنوان کارگردان و نویسنده این سریال، ساخت اسپین‌آف آن را آغاز کنند.

سریال دودکش ۲ به شکل ناامیدکننده‌ای هیچ روایت جدیدی برای ارائه‌کردن به مخاطب ندارد. همان شخصیت‌هایی که در فصل‌های قبلی سریال حضور داشتند حالا درگیر همان مشکلات تکراری هستند و حتی همان دیالوگ‌ها میان بازیگرانی که هیچ خلاقیتی در هنرنمایی‌شان دیده نمی‌شود، تکرار می‌شود.

سریال دودکشدودکش

بنابراین سریال دودکش ۲ بیشتر از آن‌که دنباله داستان سریال‌های قبلی مرتبط با خانواده مشتاق و قالی‌شویی پرحاشیه‌شان باشد، بیشتر شبیه به یک بازسازی ناامیدکننده به نظر می‌رسد

هیچ خلاقیتی در فیلم‌نامه سریال دودکش ۲ دیده نمی‌شود. همه اجزای فیلم‌نامه این سریال به حدی تکراری و خسته‌کننده هستند که تماشاگر احساس می‌کند آن‌چه به تماشای آن نشسته را پیش‌تر در فصل‌های قبلی سریال هم دیده است.

دودکش 2دودکش ۲

برزو نیک‌نژاد، محمد تنابنده و شهرام مهربان به عنوان نویسندگان فیلم‌نامه سریال دودکش ۲ حتی موفق نشده‌اند معدود شخصیت‌هایی که وارد فصل جدید سریال کرده‌اند را هم به خوبی پردازش کنند.

داستان‌های سریال به حدی تکراری هستند که تماشاگر می‌تواند همه آن‌ها را پیش‌بینی کند. شخصیت‌ها هم چنگی به دل نمی‌زنند. بهروز مشتاق [با هنرنمایی امیرحسین رستمی] همان جوان بی‌اعتماد به نفس و ساده‌ای است که هنوز هم در ارتباط با جنس مخالف ناموفق ظاهر می‌شود و رفتارهای کاملا قابل پیش‌بینی دارد.

اینستاگرام و ویجیاتو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس