شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ترانه گروهی احسان علیخانی و سایر بازیگران مشهور جوکر برای سیزده بدر

تاریخ نشر :یکشنبه 03 آوریل 2022 اشتراک:
ترانه گروهی بازیگران جوکر اخبار گوناگون
در این ویدئو ترانه گروهی بازیگران جوکر را با همراهی احسان علیخانی و آهنگ قرن جدید امیر عظیمی به مناسبت سیزده بدر می بینید

برنامه جوکر به کارگردانی احسان علیخانی مدتی است از شبکه نمایش خانگی پخش می شود و با استقبال بینظیری روبرو شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از ترانه گروهی بازیگران جوکر را به مناسبت سیزده بدر برای شما قرار دهیم.

ترانه گروهی بازیگران جوکر

عموپورنگ نوشت :

کار قشنگ احسان و رفقای قشنگش و قشنگم برای سیزده به در

دمتون گرم من که کیف کردم امیدوارم شما هم کیف کنین باهاش. قرار بود توی این ویدیو منم باشم که نرسیدیم ویدیو رو ضبط کنم و از همشون مخصوصا احسان عذر می‌خوام

در این ویدئو ترانه گروهی بازیگران جوکر را می بینید

ویدئویی از دابسمش زیبای بازیگران جوکر

انتقاد مهران غفوریان از سانسورهای «جوکر»

مهران غفوریان از حذف دو سوم اجرایش در برنامه «جوکر» خبر داده و در عین حال با هشتگ «نه به سانسور» اعلام کرده است که دیگر ادامه این برنامه را نخواهد دید.

مهران غفوریان با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نسبت به سانسورهای «جوکر» واکنش نشان داد.

این بازیگر نوشته است:

«تقریبا دو سوم جوکر تایم من در برنامه «جوکر» سانسور شد. فقط ناراحتم برای شما بیننده ها که توقع داشتید از من، که جوکر تایم بانمکی داشته باشم. ناراحتم در حدی که دیگر این فصل را نگاه نمی‌کنم.

ترانه گروهی بازیگران جوکرمهران غفوریان

باز هم اشتباه کردم فکر کردم فرصتی دارم برای شاد کردن شما.»

قسمت های نوروزی «جوکر» این روزها با بازی حامد آهنگی، محمدرضا علیمردانی، علی اوجی، مهران غفوریان و … از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است.به بهانه ترانه گروهی بازیگران جوکر درباره این برنامه بیشتر صحبت می کنیم.

درباره جوکر

مسابقه جوکر یا به فارسی‌اش لطیفه‌گو یا بذله‌گو، یک گرداننده و مجری یا میزبان دارد. در هر فصل آن ۸ هنرمند، ۶ ساعت زمان دارند تا ‏در یک خانه مجهز با تمام امکانات، با برنامه‌های مختلف یکدیگر را بخندانند و از بازی حذف کنند، بدون این که خودشان ‏بخندند.‏ به همین سادگی و بامزگی!

ترانه گروهی بازیگران جوکربازیگران جوکر

فضای کلی اتاقی که شرکت‌کنندگان در آن حضور دارند و مسابقه در آن انجام می‌‌شود، طراحی‌ای شبیه فضای خانه دارد و دارای اتاق نشیمن و آشپزخانه است. در کنار اتاق شرکت‌کنندگان، یک اتاق آکسسوار و گریم نیز وجود دارد.

اینستاگرام و ایسنا و فیلمو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس