شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قابی زیبا از دوقلوهای سریال پایتخت , سارا و نیکا در کنار رحمان و رحیم

تاریخ نشر :سه‌شنبه 13 سپتامبر 2022 اشتراک:
تصویر دوقلوهای سریال پایتخت اخبار گوناگون
در این تصویر دوقلوهای سریال پایتخت را در کنار هم مشاهده می کنید. این سریال دو جفت دوقلو بازیگر داشت , رحمان رحیم و سارا نیکا.

سریال پایتخت یکی از پرطرفدارترین مجموعه های چند قسمتی تلویزیون ایران بود که مخاطبین زیادی داشت. در این سریال دو دوقلو ایفای نقش می کردند. امروز در پرشین وی می خواهیم تصویر دوقلوهای سریال پایتخت را برای شما قرار دهیم که در کنار هم حضور دارند

تصویر دوقلوهای سریال پایتخت

تصویری از دوقلوهای پایتخت در کنار هم

تصویر دوقلوهای سریال پایتختتصویر دوقلوهای سریال پایتخت در کنار هم

عواملی که شانس دوقلو باردار شدن را افزایش می دهد

باردار شدن به دوقلو های یکسان نیازمند شانس زیادی است ولی یکسری عوامل هستند که می توانند به این مورد کمک کنند.

۱- سابقه خانوادگی و وراثت

اگر شما (به عنوان خانم) دوقلو هستید یا در خانواده تان دوقلو داشته اید، شانس بیشتری برای این که دوقلو به دنیا بیاورید. با این حال، لازم است بدانید، اگر همسر شما دوقلو بوده یا در خانواده اش دوقلو دارد، این بر شانس شما برای بارداری دوقلو تاثیری نخواهد داشت.

همه چیز بستگی به شما دارد زیرا شما تخمک را تولید می کنید. اگر شما یا مادرتان دوقلو هستید، احتمال بارداری دوقلو شما هم زیاد است.

تصویر دوقلوهای سریال پایتختدوقلوزایی

۲- قومیت و نژاد

نژاد و منشا شما نیز تأثیر قوی بر روی احتمال داشتن دوقلوها می گذارد. آسیایی ها و اسپانیایی ها شانس کمتری برای تولید دوقلوی دارند، در حالی که آفریقایی ها و به دنبال آن ها اروپایی ها شانس بیشتری برای به دنیا آوردن دوقلو دارند.

۳- نوع بدن (قد / وزن)

بله، این عجیب است، اما زنان بلندتر احتمال بیشتری دارند تا دوقلو به دنیا بیاورند. همچنین زنان سنگین تر شانس بیشتری نسبت به زنان لاغرتر دارند تا بارداری دوقلو داشته باشند.

زنانی که از رژیم غذایی کامل استفاده می کنند، دارای شانس بیشتری برای دوقلوزایی هستند، نسبت به زنانی که از رژیم های کم چرب غذایی بهره می برند.

احتمال دوقلو زاییاحتمال دوقلو زایی

۴- سن مادر

شانس به دنیا آوردن دوقلو با افزایش سن بیشتر می شود. زنان بالای ۳۵ سال تولید FSH بیشتری (هورمون تحریک فولیکول) نسبت به زنان جوانتر دارند. این هورمون به تخمدان اجازه می دهد که تخمک ها را برای تخمک گذاری آزاد کنند. سطح هورمون بالاتر، موجب می شود تخمک بیشتری در آن زمان آزاد شود و در نتیجه جنین های بیشتری می توانند شکل بگیرند.

۵- حاملگی های بیشتر

اگر قبلا چند بار حامله شده اید، شانس بارداری دوقلو در شما بیشتر است.

اینستاگرام و ساعدنیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس