دسته گل زیبایی که نوشا خواهر لیلا بلوکات برای جشن تولدش درست کرد

تاریخ نشر :شنبه 23 جولای 2022 اشتراک:
تولد خواهر لیلا بلوکات اخبار گوناگون
در این ویدئو دسته گل تولد خواهر لیلا بلوکات نوشا را مشاهده می کنید که خودش در حال گل آرایی زیبای آن است. لیلا بلوکات یک خواهر دارد

لیلا بلوکات بازیگر جوان و با اخلاق کشورمان است که چندی پیش در سریال از سرنوشت ایفای نقش کرده بود. او یک خواهر دارد که بسیار شبیه اوست. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از دسته گل تولد خواهر لیلا بلوکات را برای شما قرار دهیم که خودش در حال تزئین آن است

تولد خواهر لیلا بلوکات

در این ویدئو دسته گل تولد خواهر لیلا بلوکات را مشاهده می کنید

ویدئویی از گل آرایی زیبای خواهر لیلابلوکات

اصول کلی گل آرایی

گل آرایی چهار اصل کلی دارد که اگر قصد دارید در این حوزه به فعالیت بپردازید یا آن را آموزش دهید حتما باید این اصول را بدانید و از آن آگاه باشید تا در مسیر توسعه کارتان به مسئله و مشکل نخورید.

تناسب

تناسب ارتباطی است چشم نواز میان شکل، اندازه و رنگ گل ها، شاخه ها، برگ ها، ظرف و لوازم جانبی در یک طرح. اندازه و مقادیر عناصر با یکدیگر هم باید متناسب باشد. یعنی اگر در یک طرح یک عنصر بزرگ باشد باید با یک مورد به همان اندازه بزرگ یا گروهی از عناصر کوچک برابر با بزرگ تعادل داشته باشد.

تولد خواهر لیلا بلوکاتگل آرایی

توازن

بهتر است به جای “توازن” بگوییم “توازن بصری” اگر باکس گلی می زنید، سعی کنید توازن همه ی اطراف آن را از جهت گل داشتن و نداشتن حفظ کنید. توازن به معنای تقارن در گل آرایی دسته گل نیست بلکه به معنی آن است که چیدمان نهایی را از زوایای مختلف (جلو، عقب و بالای دسته گل) بررسی کنیدو با افزودن یا برداشتن گل وبرگ به آن توازن ببخشیم.

ریتم

ریتم همان سامان دادن عناصر تزئینی برای خلق یک جریان بصری است. این جریان دیداری حرکتی درون چیدمان به شما اجازه می دهد تا چیدمان کلی را از نقطه ی کانونی به لبه های اطراف طرح بازکنید و باز به عقب برگردید به بیانی دیگر، ریتم به طرح امکان می دهد تا توجه بینندگان را به خود جلب کند. رنگ، ماده، فرم، خط، بافت و فضا کمک می کنند تا ریتم در داخل چیدمان قرار گیرد.

تولد خواهر لیلا بلوکاتتزئین گل

تسلط

باید روی کارتان مسلط باشید. این جمله می تواند مصادیق زیادی در گل آرایی داشته باشد ولی مصداق آن این است که مثلا ارتفاع کار از شما بلندتر نباشد و تمرکز چشمی و جسمی کامل به آن داشته باشید. همچنین تسلط می تواند گل غالب یا عنصر طراحی ایی باشد که برای شما مهم است و بر روی طرح غلبه دارد.

اینستاگرام و آکادمی گل آرایی علی ولی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس