ست سفید لباس خانواده آرام جوینده در جشن تولد همسرش سپهر حیدری

تاریخ نشر :دوشنبه 20 ژوئن 2022 اشتراک:
تولد سپهر حیدری اخبار گوناگون
این تصویر به مناسبت تولد سپهر حیدری پیشکسوت فوتبال توسط همسرش منتشر شده است. سپهر حیدری مدتی است در دبی زندگی می کند

سپهر حیدری بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران مدتی است که در دبی به سر می برد. او از سال گذشته به عنوان مربی آکادمی تیم الوصل امارات انتخاب شد. امروز در پرشین وی می خواهیم به مناسبت تولد سپهر حیدری عکسی خانوادگی از آنها را برای شما قرار دهیم

جشن تولد سپهر حیدری

آرام جوینده با انتشار عکس زیر نوشت:

تو نقطه شروع همه اتفاقای خوب زندگی هستی…
تو دلیل لبخندای منی…
همیشه بخاطر ما از خودت گذشتی…
عشقم نسبت بهت حد و مرزی نداره…
تا ابد عاشقتم…
تولدت مبارک سپهر من

تولد سپهر حیدریجشن تولد سپهر حیدری

صحبت های حیدری درباره مربی آکادمی پرسپولیس

سپهر حیدری که یکی از گزینه‌های مدیریت آکادمی باشگاه پرسپولیس بود اما در نهایت محسن خلیلی به این عنوان انتخاب شد، در این خصوص گفت: بستگی دارد گزینه را با کدام «ز» بنویسند. همه گزینه‌ها سرکاری بودند. پرسپولیس سالهاست از عدم مدیریت خوب رنج می‌برد. گاهی مدیران خوب هم آمده‌اند ولی کسانی که آمده‌اند جوری کار می‌کنند که (حرفش نیمه تمام می‌ماند)…

بازیکن پرسپولیسبازیکن پرسپولیس

حیدری که با برنامه «تهران ورزشی» گفتگو می‌کرد، ادامه داد: من کاری به شخص ندارم. سال گذشته مدیر آکادمی (محسن خلیلی) نتایج خیلی ضعیفی گرفته است. یک جای کار اشتباه بوده. دوباره همان مدیر را نگه می‌داریم در حالی که سابقه آکادمی نداشته است. ایشان بازیکن بزرگ و قابل احترامی بوده است ولی در بحث پایه داریم خیانت می‌کنیم.

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه انتخاب خلیلی از سوی رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس به سابقه حضور هر دوی آنها در باشگاه سایپا بر می‌گردد، گفت: اگر قرار بود انتخابشان همین باشد چرا از بقیه برنامه گرفتند؟ مرا از دبی کشاندند تهران و گفتند برنامه ات خوب است. صحبت هم کردیم و گفتند چه برنامه خوبی داری. همان اول گفتم اگر گزینه خود را انتخاب کرده‌اید دیگر با من صحبت نکنید. خلیلی حتی مربیان تیم‌های پایه را انتخاب کرده بود.

تولد سپهر حیدریسپهر حیدری

حیدری خاطرنشان کرد: من نزدیک به ۱۰ سال است کار آکادمیک می‌کنم. سخت است در باشگاه الوصل آکادمی بزرگ بزنید ولی من هم کار می‌کنم و یاد می‌گیرم. حالا من نه؛ بقیه پیشکسوتان که کار آکادمی کرده بودند. این آقا (خلیلی) حتی سوء استفاده کرده است.

اینستاگرام و فوتبالی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس