اتفاق وحشتناک برای شهاب حسینی در سال ۹۳ که دوباره به زندگی برگشت

تاریخ نشر :دوشنبه 07 ژوئن 2021 مشاهده : 763
اتفاق وحشتناک برای شهاب حسینی در سال ۹۳ که دوباره به زندگی برگشتاخبار گوناگون
یک اتفاق وحشتناک برای شهاب حسینی 7سال پیش رخ داد که او را به مرگ نزدیک کرد

شهاب حسینی بازیگر و مجری معروف ایرانی است که این روزها با برنامه همرفیق بیشتر دیده می شود و حواشی اطرافش بیشتر شده است. زمزمه هایی درباره حذف او از این برنامه شنیده می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای یک اتفاق وحشتناک برای شهاب حسینی را ببینیم که او در همرفیق تعریف کرد.

اتفاق وحشتناک برای شهاب حسینی

در این ویدئو درباره یک اتفاق وحشتناک برای شهاب حسینی صحبت می شود که ۷سال پیش رخ داد

ویدئو صحبت های شهاب حسینی درباره اتفاق

بد نیست بدانید جانشین شهاب حسینی در همرفیق چه کسی خواهد بود

همرفیق که در ماه‌های اخیر با فراز و نشیب‌ها و حاشیه‌هایی همراه بوده، قرار است در تابستان هم ادامه پیدا کند. اگرچه بر اساس اخبار برترین‌ها، جانشین شهاب در این برنامه یک چهره باورنکردنی است. کسی که حضورش به عنوان مجری برنامه‌ای گفتگو محور، اتفاقی در فضای رسانه‌های تصویری محسوب می‌شود. اما این تعویض مجری به چه شکل خواهد بود و کدام چهره جنجالی روی صندلی شهاب حسینی در «همرفیق» خواهد نشست؟

اتفاق وحشتناک برای شهاب حسینی

شهاب حسینی در همرفیق

برای ما که همه این سال‌ها عادت کرده‌ایم نام ایرج طهماسب را فقط در کنار برنامه «کلاه قرمزی» بشنویم، تصور نشستن او روی صندلی گردان و داغ برنامه «همرفیق» سخت است. اما ظاهرا این اتفاق را به زودی شاهد خواهیم بود. اخبار ما حاکی از توافق نهایی نماوا با طهماسب است و این که او بالاخره از خر شیطان پایین آمده و حاضر شده تا در برنامه‌ای شناخته شده، نقش اجرا و گفتگو را به عهده بگیرد.

به بهانه اتفاق وحشتناک برای شهاب حسینی در همرفیق درباره جانشین او در این برنامه صحبت می کنیم. درباره طهماسب این واقعیت را در نظر بگیریم که او در سال‌های اخیر فعالیت‌های محدودی داشته. بیشترین حضورش با «کلاه‌قرمزی» بوده و هر سال اخبار آمدن یا نیامدن گروه عروسک‌ها به تلویزیون در مناسبت‌های مختلف، جلب‌توجه کرده. طهماسب از کسانی بوده که مدام از حضور در VOD‌ها طفره می‌رفته و تکیه کلامش این بوده که می‌خواهم در تلویزیون بمانم و برای عموم مردم برنامه بسازم.

اتفاق وحشتناک برای شهاب حسینی

شهاب حسینی

در نهایت به نظر می‌رسد راه او به «همرفیق» افتاده. باید دید حاصل کار او به
عنوان یک مجری بزرگسال در مقابل چهره‌های مدعی چه خواهد بود.
باید دید بدون حمید جلبی چه خواهد کرد؛ و باید دید چطور خود را در
مقایسه با شهاب حسینی نشان خواهد داد.

اینستاگرام و تابناک

2021-06-07 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی