جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

گفتگو با زنی که همسرش را کشت و خانه را آتش زد!

تاریخ نشر :یکشنبه 26 جولای 2020 اشتراک:
زنی که همسرش را کشت اخبار گوناگون
در ادامه ماجرای زنی که همسرش را کشت را می بینیم

در روز آخر فروردین ماه سال جاری اهالی یکی از محله های مشهد با آتش نشانی تماس گرفته و خبر یک آتش سوزی را دادند که در بررسی های پلیش مشخص شد جسد یک مرد در خانه سوخته است و پس از تحقیقات به عمل آمده مشخص شد همسر او قاتل است. امروز در پرشین وی می خواهیم صحبت های زنی که همسرش را کشت را ببینیم

صحبت های زنی که همسرش را کشت

هنوز ۴۸ ساعت از ماجرای این جنایت نگذشته بود که کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با هدایت سرهنگ غلامی ثانی و راهنمایی‌های مقام قضایی، همسر مقتول را در یکی از روستا‌های منطقه سرولایت نیشابور دستگیر کردند. این زن ۴۰ ساله در بازجویی‌ها به قتل همسرش با انگیزه اختلافات خانوادگی اعتراف کرد.

من و همسر دومم معتاد بودیم، ولی روزگار خوبی نداشتیم. او همواره مرا کتک می‌زد و از خانه بیرون می‌کرد تا جایی که دیگر همه همسایگان مرا بدون حجاب دیده بودند! از سوی دیگر هم پدرم مرا در خانه اش نمی‌پذیرفت و مدعی بود که باید با همسرم زندگی کنم، ولی کارد به استخوانم رسید از این همه فشار در زندگی وخسته شدم تا این که او را کشتم و جسد و خانه اش را به آتش کشیدم…

این‌ها بخشی از اظهارات زن ۴۰ ساله‌ای است که سی و یکم فروردین گذشته، در جنایتی هولناک، شوهر بازنشسته اش را با ضربات جسم سخت به قتل رساند و سپس برای از بین بردن آثار قتل، جسد و بخشی از خانه را آتش زد!

قتل همسر معتادقتل همسر معتاد

گفتگو با همسر قاتل

چند سال داری؟

متولد فروردین سال ۵۹ هستم! ۴۰ سال دارم.

چرا ادامه تحصیل ندادی؟

ازدواج کردم! هنوز اول دبیرستان را تمام نکرده بودم که پسر دایی ام عاشقم شد.

تو هم او را دوست داشتی؟

نمی‌دانم! نه می‌توانم بگویم دوست داشتم و نه می‌توانم بگویم او را دوست نداشتم!

زمان ازدواج چند ساله بودی؟

۱۵ سال داشتم.

فرزند هم داری؟

بله! یک دختر و یک پسر دارم.

آن‌ها چه کار می‌کنند؟

پسرم در مدرسه تیزهوشان درس می‌خواند، اما دخترم مشکل ذهنی دارد!

چرا؟

چون ازدواجم فامیلی بود.

گفتگو با زنی که همسرش را کشت

مگر آزمایش ژنتیک انجام ندادید؟ 

چرا؟ ولی خانواده دایی ام نتیجه آزمایش را پنهان کردند، چون پسر دایی ام عاشق من شده بود!

چرا طلاقت داد؟

آن زمان به من تهمت می‌زد! مشکوک بود به من می‌گفت اعتیاد داری! ودزد هستی!

چند سال با هم زندگی کردید؟

۱۰ سال. دخترم ۹ ساله و پسرم ۴ ساله بود که طلاق گرفتم.

بعد از طلاق چه کردی؟

به خانه پدرم بازگشتم. حدود هفت ماه به کارگری در باغ‌ها و مزارع پرداختم تا این که «محمد» به خواستگاری‌ام آمد.

چرا بدون اجازه خانواده ات ازدواج کردی؟

وقتی برای برگزاری مراسم عقدکنان به مشهد آمدیم، پدرم گفت خواستگارت کریستالی است، ولی او می‌گفت من فقط شیره و تریاک مصرف می‌کنم! این بود که من فرار کردم و به همراه خانواده ام به چکنه بازنگشتم سپس به خواستگارم زنگ زدم و گفتم بیا با هم فرار کنیم؟ اما او به دنبالم آمد و صیغه محرمیت جاری کردیم و با مهریه ۷۲ سکه طلا به عقد او درآمدم.

ماجرای قتل همسر معتاد توسط زن جوان

زنی که همسرش را کشتداستان زنی که همسرش را کشت

تو که مدعی هستی شوهرت کریستال مصرف می‌کرد؟

بله ! بعد از سه ماه وقتی النگوهایم را فروختم تا مرا عقد رسمی کند متوجه این موضوع شدم!

چگونه او را کشتی؟

میله بزرگ آهنی را برداشتم و به سرش کوبیدم وقتی جان داد جسدش را درون حمام کشاندم و با ریختن تینر جسد او را آتش زدم بعد هم برای آن که کسی متوجه نشود به قسمت‌های دیگر خانه هم تینر ریختم و آتش زدم شیر گاز را هم باز کرده بودم، ولی همسایگان متوجه شدند و با آتش نشانی تماس گرفتند.

چرا اسناد و مدارک را با خودت بردی؟

برای آن که سهم خودم را بردارم! البته شوهرم اسناد را خودش به من داد و گفت عزیزم! نور دو چشمانم این‌ها را با خودت ببر، چون می‌ترسم مرد تبعه خارجی که برایمان کریستال می‌آورد آن‌ها را بردارد!

پشیمانی؟

بله! خیلی! الان حتی از مرده او هم می‌ترسم!

کاش در ازدواج دومم دقت می‌کردم! ولی با این همه اعتیاد مرا به این روز انداخت، چون مجبور شدم دارو‌های اعصاب و روان مصرف کنم.

زنی که همسرش را کشتماجرای زنی که همسرش را کشت

سابقه خبر

ماجرای این جنایت تکان دهنده در دقایق اولیه بامداد سی و یکم فروردین در خیابان طبرسی ۳۸ مشهد زمانی لو رفت که شهروندان با مشاهده دود غلیظی که از پنجره یک منزل ویلایی دو طبقه بیرون می‌زد با آتش نشانی تماس گرفتند و بدین ترتیب با کشف جسد نیم سوخته مردی ۶۰ ساله درون حمام، تحقیقات قضایی با حضور قاضی احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) در این باره آغاز شد.

هنوز ۴۸ ساعت از ماجرای این جنایت نگذشته بود که کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با هدایت سرهنگ غلامی ثانی و راهنمایی‌های مقام قضایی، همسر مقتول را در یکی از روستا‌های منطقه سرولایت نیشابور دستگیر کردند. این زن ۴۰ ساله در بازجویی‌ها به قتل همسرش با انگیزه اختلافات خانوادگی اعتراف کرد.

فرارو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس