شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تیکه‌ی بامزه‌ی ژاله صامتی به احسان با چاشنیِ فازِ نجم‌الدین شریعتی !

تاریخ نشر :یکشنبه 29 مه 2022 اشتراک:
تیکه ژاله صامتی به احسان علیخانی اخبار گوناگون
در این ویدئو تیکه ژاله صامتی به احسان علیخانی را در مرحله نیمه نهایی عصر جدید مشاهده می کنید. شب گذشته این برنامه با چند ساعت تغییر پخش شد

شب گذشته پنجمین قسمت از مرحله نیمه نهایی عصر جدید چند ساعت زودتر از همیشه روی آنتن شبکه سه رفت. امروز در پرشین وی می خواهیم تیکه ژاله صامتی به احسان علیخانی را با چاشنی نجم الدین شریعتی مجری سمت خدا برای شما قرار دهیم

تیکه ژاله صامتی به احسان علیخانی

در این ویدئو تیکه ژاله صامتی به احسان علیخانی را می بینید

ویدئویی از تیکه ژاله صامتی در عصر جدید

ساعت پخش «عصر جدید» تغییر‌ کرد

قسمتِ جدید مرحله نیمه نهایی فصل سوم «عصر جدید» امشب با تغییر ساعت روی آنتن شبکه سه رفت.

قسمت پنجم مرحله نیمه نهایی برنامه «عصر جدید» امشب به دلیل برگزاری فینال فوتبال لیگ قهرمانان اروپا، برخلاف گذشته که بعد از خبر ساعت ۲۲ پخش می‌شد، این بار بعد از اذان مغرب پخش شد.

در قسمت پنجم، غیر از بندبازان گروه زاگرس که اساساً روی هوا هستند، با استندآپ کمدی زن و شوهری مهرنوش افتخاری و حمید بیگی و شوخی با خرج و مخارج عروسی‌ها، از خنده روی زمین غلت می‌خورید.

تیکه ژاله صامتی به احسان علیخانیعصر جدید

با همخوانی ۳ برادر از گروه سه‌دا به فرداهای امیدوارکننده می‌اندیشید، با ووشوکاران گروه دوئلین، بین زمین و هوا حرکت‌های رزمی- نمایشی خواهید دید و با قطعه‌ای توحیدی و مناجات‌گونه با صدای احسان یاسین برای معبودی که آن بالاست، احساسی آسمانی خواهید یافت.

بعد از انتخاب دو اجرا از سوی داوران، فینالیست فصل سوم مسابقه استعدادیابی «عصرجدید» تنها با رأی مستقیم، برای حضور در برنامه پایانی برگزیده خواهد شد.

قسمت پنجم از مرحله نمیه نهایی دیشب ساعت ۲۰:۳۰ پخش شد.

به بهانه تیکه ژاله صامتی به احسان علیخانی درباره این برنامه بیشتر صحبت می کنیم.

مهربان ترین سختگیرترین داوران عصر جدید

مرحله اول «عصر جدید» هفته پیش به پایان رسید و پس از وقفه یک هفته‌ای، از ۲۴ اردیبهشت مرحله نیمه‌نهایی با حضور ۳۱ شرکت‌کننده روی آنتن رفت.

تیکه ژاله صامتی به احسان علیخانیداوران عصر جدید

به همین بهانه، ۳۱ استعدادی را که با رای داوران به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرده‌اند، بررسی کرده‌ایم تا ببینیم در فصل سوم «عصر جدید» کدام استعدادها بیشتر مورد توجه داوران بوده‌اند. همچنین تعداد آرای سفید و قرمز داوران در این مرحله را نیز مقایسه کرده‌ایم.

تا این جای کار امین حیایی با ۷۰ رای سفید و ۱۱ رای قرمز بیشترین رای مثبت و کمترین رای منفی را به شرکت‌کنندگان داده است و کارن همایونفر به عنوان سخت‌پسندترین داور این فصل با ۵۵ رای مثبت کمترین رای سفید و ۲۶ رای منفی بیشترین رای قرمز را ثبت کرده است.

اینستاگرام و تسنیم و وقت صبح

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس