چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

میکاپ عجیب برای حمید گودرزی در نقش یک داماد خوشتیپ

تاریخ نشر :چهارشنبه 26 اکتبر 2022 اشتراک:
تیپ دامادی حمید گودرزی اخبار گوناگون
حمید گودرزی بازیگر نام اشنای کشورمان سال ها نقش پسران جوان و عاشق پیشه را بازی می کرد. او به دلیل نوع چهره ای که دارد طرفداران بسیار زیادی داشت و البته این روزها گرد پیری بر چهره اش نشسته است.

حمید گودرزی از بازیگران خوش چهره و خوش تیپ سینما و تلوزیون کشورمان محسوب می شود. او که با ورود نسل تازه ای در سینما و تغییر در نوع فیلمنامه ها مدت ها نتوانست نقش های مورد علاقه اس را بازی کند به تلویزیون بازگشت و در چند سریال پرطرفدار ظاهر شد. تیپ دامادی حمید گودرزی را در پرشین وی ببینید.

تیپ دامادی حمید گودرزی

میکاپ عجیب برای حمید گودرزی در نقش یک داماد خوشتیپ

تیپ دامادی حمید گودرزیتیپ دامادی حمید گودرزی

انتخاب کت دامادی بر اساس فرم اندام

اگر قد بلند و خوش اندام هستید « نه خیلی لاغر و نه خیلی چاق » می توانید هر مدل کت شلواری که دوست دارید را انتخاب کنید. اگر لاغر اندام هستید و میخواهید کمی درشت تر به چشم بیایید بهتر است کت هایی را انتخاب کنید که دو ردیف دکمه دارند « یعنی در دو طرف کت کمه دارند ». اگر چاق و درشت اندام هستید و می خواهید کمی باریکتر به نظر برسید کت هایی با رنگ تیره و کمر ساسون دار انتخاب کنید.

داماد شدن حمید گودرزیداماد شدن حمید گودرزی

کت سه دکمه به شما کمک می کند که بلندتر به چشم بیایید پس اگر قدی کوتاه دارید از این قاعده استفاده کنید. داماد خوش تیپ باید کت شلوار بر اندامش بنشیند یک سری قواعد کلی و همیشگی در انتخاب کت و شلوار وجود دارد که بهتر است همیشه در ذهنت آن داشته باشید:

لب آستین کت باید بین یک تا دو سانت پایین تر از مچ باشد. اگر دو سمت کت از هم باز ماند « لبه کت » یعنی آن کت برای شما تنگ است. پشت یقه کت باید کاملا ایستاده باشد و چروک نداشته باشد.

شلوارتان باید راحت باشد که هنگام نشستن و برخاستن این حس را نداشته باشید که شلوارتان در حال پاره شدن است. باید یک سوم ارتفاع کفش تان با قد شلوارتان پوشیده شود.

مدل کت شلوارتان را با لباس عروس ست کنید

از همان شب عروسی با هم هماهنگ باشید، به این صورت داماد خوش تیپ و عروس جذاب به چشم می آیند و مکمل یکدیگر می شوند. برای ست کردن لباس عروسی بیشتر باید از لحاظ مدلها با یکدیگر ست و هماهنگ باشید. البته فراموش نشود که در انتخاب مدل لباس الویت با انتخاب بر اساس فرم اندام است.

انتخاب کت دامادی بر اساس فرم اندامانتخاب کت دامادی بر اساس فرم اندام

در پوشیدن جلیقه بیشتر دقت کنید

اگر به هنگام خرید کت شلوار دامادی جلیقه هم بر روی آن وجود دارد، دلیل نمیشود که حنما باید آن را بپوشید. نکته اول این که اگر مراسمتان در فصل تابستان است پوشیدن جلیقه به همراه کت باعث میشود که گرما کلافه تان کند نکته دوم این که اگر خیلی چاق و یا کوتاه قد هستید به هیچ عنوان جلیقه نپوشید.

یک داماد خوش تیپ بهتر است از اکسسوری غافل نشود

جیب بغل کت یکی از قسمتهایی است که میزبان اکسسوری داماد است. برای جیب بغل میتوانید دستمالی ابریشمین هم رنگ با پیراهنتان استفاده کنید و یا اگر می خواهید با عروس خانم هماهنگ تر باشید گلی کوچک هماهنگ با گلهای دسته گل عروس انتخاب کنید.

کدام اکسسوری مناسب داماد است؟

به غیر از گل و یا دستمالی که در جیب بغل کتتان می توانید بگذارید ؛ از دیگر اکسسوری هایی که داماد مجاز به استفاده از آن است می توان به ساعت و کمربند اشاره کرد. کفش ؛ بند ساعت و کمربندتان را حتما به یک رنگ و مشکی انتخاب کنید.

ایسنتاگرام ـ ستاره

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس