چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

لاله مرزبان با این تیپ جدید کلاسیک خودش را شبیه آدری هپبورن کرد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 08 دسامبر 2022 اشتراک:
تیپ جدید لاله مرزبان اخبار گوناگون
در این مطلب تصویری از تیپ جدید لاله مرزبان را مشاهده می کنید که خودش را شبیه آدری هپبورن کرده است

لاله مرزبان بازیگر جوان و خوشتیپ ایرانی است که در فیلم و سریال هایی بازی کرده است. فیلم بی همه چیز او به تازگی اکران شده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از تیپ جدید لاله مرزبان بازیگر را برای شما قرار دهیم که به شکل آدری هپبورن شده است

تیپ جدید لاله مرزبان بازیگر

انتشار تصویری از لاله مرزبان در شبکه های اجتماعی که نشان می دهد او تیپی کلاسیک در خیابان های تهران دارد، جنجال به پا کرده است.

در این تصویر لاله مرزبان شبیه بازیگران دهه ۵۰ میلادی سینمای هالیوود و انگلیس شده است. البته خودش نوشته است که مشغول کلاسیک بازی بوده است و این تیپ ها مربوط به این پروژه عکاسی بوده است.

او در ذیل این پست به نام تعدادی از این چهره های مشهور دهه ۵۰ سینمای انگلیس و هالیوود اشاره کرده و گفته که از آن ها تقلید کرده است.

تیپ جدید لاله مرزبانتیپ جدید لاله مرزبان بازیگر

این جنجال ها و بلواها در حالی است که این تصویر هفته های قبل توسط لاله مرزبان منتشر شده است، ولی اکنون برای او به دردسری تازه بدل شده است.

هر چند خودش به این انتقادها پاسخی نداده است.

افرادی که نمونه‌های بارز طرفداران سبک کلاسیک هستند

تعداد افراد مشهوری که طرفدار سبک کلاسیک در لباس‌پوشیدن هستند بسیار زیاد است و در اینجا به سه مورد از آنها اکتفا می‌کنم که به احتمال زیاد آنها را می‌شناسید: آدری هپبورن دوست‌داشتنی (هنرپیشه هالیوود)، کیت میدلتون باوقار (عروس خاندان سلطنتی انگلستان) و گریس کلی زیبا (هنرپیشه آمریکایی).

تیپ جدید لاله مرزبانتیپ کلاسیک

در تصویر گریس کلی را می‌بینید. او به‌خصوص برای سبک کلاسیک لباس‌هایش شهرت داشت، سبکی که درخششی بی‌عیب‌ونقص به او می‌داد. گریس اغلب اوقات از لباس‌های بدون زرق‌وبرق با رنگ‌های خنثا و یکدست استفاده می‌کرد. مخصوصا در روزهای عادی، با لباس یقه اسکی و شلوارهای شیک تیپ کاملا برازنده‌ای پیدا می‌کرد. همیشه عاشق مروارید بود و اکسسوری‌های کاملا ساده‌ای داشت.

گریس کلیگریس کلی

افکارنیوز و منومد

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس