یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تیپ جدید مانی رحمانی بازیگر بچه مهندس ۲ در خانه موزه مینایی تهران

تاریخ نشر :چهارشنبه 24 آگوست 2022 اشتراک:
تیپ جدید مانی رحمانی اخبار گوناگون
در این تصویر تیپ جدید مانی رحمانی بازیگر جوان کشورمان را در خانه موزه مینایی مشاهده می کنید. او با بازی در سریال بچه مهندس به شهرت رسید

مانی رحمانی بازیگر جوان ایرانی است که با بازی در سریال بچه مهندس ۲ وقتی که نوجوان بود به شهرت رسید. این بازیگر جوان تصاویر زیادی از خودش منتشر می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم تیپ جدید مانی رحمانی را برای شما قرار دهیم

تیپ جدید مانی رحمانی

مانی رحمانی با انتشار عکس زیر نوشت:

خانه و موزه مینایی

تیپ جدید مانی رحمانیتیپ جدید مانی رحمانی بازیگر

درباره خانه مینایی تهران بیشتر بدانید

خانه مینایی تهران یکی از خانه‌های قدیمی واقع در طولانی ترین خیابان پایتخت و البته خاور میانه می‌باشد. خانه‌ای که صاحب نامی‌اش، یعنی آقای مینایی آن را به عشق شنیدن اذان مسجد فخریه خریداری نمود. این خانه کوچک اما دلنشین امروزه به مکانی برای آشنایی بیشتر پایتخت نشینان و گردشگران با خیابان ولیعصر تبدیل شده است.

به همین خاطر به آن، خانه موزه خیابان ولیعصر تهران نیز می‌گویند. موزهای که روایتگر قصه‌ها و وقایع زیباترین خیابان شهر تهران می‌باشد.

تیپ جدید مانی رحمانیخانه مینایی

این خانه در دوران قاجار در زمره املاک منیرالسلطنه به شمار می‌آمد. البته ناگفته نماند که هیچ سند معتبری مبنی بر اینکه این خانه جزو املاک منیرالسلطنه باشد، وجود ندارد. زمین‌های این محله همگی متعلق به منیرالسلطنه بودند. به همین خاطر نام این محله را منیریه گذاشتند و به نظر می‌رسد که این ملک نیز به وی تعلق داشته است.

منیرالسلطنه یکی از همسران ناصرالدین شاه بود. حاصل ازدواج ناصرالدین شاه با منیرالسلطنه کامران میرزا بود که به عنوان سومین پسر ناصرالدین شاه، نایب السلطنه وی به حساب می‌آمد. او که از مادری غیر قجری، زاده شده بود، با وجود محبوبیتی که نزد پدر داشت، نتوانست ولیعهد شاه گردد.

خانه موزه میناییخانه موزه مینایی

اما بعد از اینکه کامران میرزا فوت کرد، زمین‌ها به عبدالحسین میرزا فرمانفرما که یکی از شاهزاده‌های قجری بود، فروخته می‌شود. زمین‌ها و املاک محله منیریه بارها دست به دست می‌چرخد. تا اینکه در سال ۱۳۴۵ آقای فرهاد مینایی، این خانه را از یکی از قصاب‌های شناخته شده تهران به نام تقی رضا، خریداری می‌کند.

اینستاگرام و سفر در ایران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس