جنجالی شدن ارتباط امبر هرد و ایلان ماسک بعد از طلاقش

تاریخ نشر :دوشنبه 07 نوامبر 2022 اشتراک:
توییتر امبر هرد اخبار گوناگون
در این مطلب درباره حذف شدن به یکباره توییتر امبر هرد صحبت می کنیم که خانم بازیگر جنجالی این کار را انجام داده است

امبر هرد بازیگر معروف هالیوودی است که طی چند سال اخیر درگیر حواشی با جنجالی و دادگاه هایش بود. امروز در پرشین وی می خواهیم درباره حذف توییتر امبر هرد صحبت کنیم که بعد از خرید توئیتر توسط ایلان ماسک این اتفاق صورت گرفت

حذف توییتر امبر هرد

صفحه توییتر «امبر هرد» در پی خریداری شدن این شبکه اجتماعی توسط «ایلان ماسک» شریک سابق زندگی این بازیگر ناپدید شده است.

پس از اینکه ایلان ماسک این هفته به صورت رسمی مالک جدید توییتر شد، بازیگر مشهور هالیوود حساب خود را در این شبکه اجتماعی حذف کرد.

امبر هرد که به دلیل دادگاه طولانی‌ای که در پی شکایت از همسر سابقش داشت، بسیار جنجالی شده بود، پس از جدایی از جانی دپ مدتی با ایلان ماسک در ارتباط بود که این رابطه تا سال ۲۰۱۸ ادامه داشت.

توییتر امبر هردحذف شدن توییتر امبر هرد

حساب رسمی هرد در توییتر از سه‌شنبه گذشته ناپدید شده است.

ماجرای شکست امبرهرد

هرد پس از شکست از دپ در دادگاه افترازنی ویرجینیا با حملات سهمگینی در شبکه‌های اجتماعی مواجه بود. او در طول دادگاه شهادت داد که مخالفان او جان فرزندش را تهدید کرده‌اند.

دپ ۵۹ ساله علیه هرد ۳۶ ساله به خاطر انتشار مقاله‌ای در «واشینگتن پست» یک شکایت ۵۰ میلیون دلاری ثبت کرده بود. هرد بی‌آنکه نامی از دپ ببرد خودش را قربانی خشونت خانگی نامید و سبب شد همسر سابقش از سوی هالیوود تحریم شود. دپ در نهایت برنده دادگاه شد و هیأت منصفه هرد را به پرداخت ۱۰.۳۵ میلیون دلار محکوم کرد.

توییتر امبر هردامبر هرد و ایلان ماسک

هرد در ماه ژوئن در توییتی نوشت: «ناامیدی که امروز احساس می‌کنم فراتر از بیان است. دلم می‌سوزد که هنوز کوه شواهد برای ایستادگی در برابر قدرت و نفوذ شوهر سابقم کافی نبوده است.

امبر هرد هنوز در فیس‌بوک و اینستاگرام حساب دارد، اما دلیل پاک کردن حساب توییتر خود را به اشتراک نگذاشته است.

همشهری آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس