واکنش امین حیایی به ماجرای تلخ مهسا امینی , ما مردها مقصریم

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 22 سپتامبر 2022 اشتراک:
واکنش امین حیایی اخبار گوناگون
در این ویدئو واکنش امین حیایی بازیگر خوب کشورمان را به ماجرای مرگ مهسا امینی مشاهده می کنید که از این قضیه ناراحت است

امین حیایی بازیگر مردمی سینما و تلویزیون ایران بعد از گذشت چند روز از مرگ مهسا امینی سرانجام واکنش نشان داد و البته واکنشی کاملا متفاوت که با انتقادهایی روبرو شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم واکنش امین حیایی را ببینیم

واکنش امین حیایی به مهسا امینی

امین حیایی با انتشار ویدئویی نوشت:

سردار حاجیان، سخنگوی فراجا گفت: گزارش‌ها و همچنین تصاویر دوربین مداربسته نشان داد که خانم مهسا امینی به همراه تعداد دیگری خانم به مقر امنیت اخلاقی تهران بزرگ دلالت داده شده بودند که در سالن به طور ناگهانی بیهوش می شوند و بلافاصله توسط اورژانس و پلیس به بیمارستان منتقل می‌شوند و متاسفانه اقدامات درمانی موثر واقع نشد

ویدئو صحبت های آقای بازیگر درباره مهسا امینی

گزارش اولیه پزشکی قانونی درباره مرگ مهسا امینی

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در گفت‌گویی اظهارنظر اولیه این سازمان درخصوص بررسی پرونده مهسا امینی را تشریح کرد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران تصریح کرد: با توجه به اینکه هویت متوفی مهسا امینی مشخص بود؛ رسیدگی به این پرونده در کمترین مدت زمان صورت گرفت.

فروزش افزود: با توجه به اینکه هرگونه اظهار نظر در سازمان پزشکی قانونی کشور در خصوص پرونده‌های ارجاعی به این سازمان نیاز به مستندات دقیق و مستدل دارد، در این مورد خاص تا این لحظه مستندات پزشکی که بتوان به آن استناد کرد صرفاً یک پرونده بستری در بیمارستان آن هم در سال ۱۳۸۶ و در سن ۸ سالگی متوفی است که این پرونده مربوط به جراحی مغز در یکی از بیمارستان‌های تهران بر روی وی است.

واکنش امین حیاییمرگ مهسا امینی

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران در مورد شبهات مطرح شده در مورد پرونده مهسا امینی گفت: با توجه به اینکه در فضای مجازی نسبت به اطلاع رسانی نادرست و غیر علمی در خصوص خروج خون از گوش ها، شکستگی قاعده جمجمه و صدمه به احشای داخلی بدن متوفی اقدام کرده بودند ، باید اعلام کنیم که در معاینه ظاهری و کالبد گشایی هیچ گونه آثاری از ضرب و جرح در ناحیه سر و صورت و آثار کبودی در اطراف چشم ها و شکستگی در قاعده جمجمه ، مشاهده نشده است.

کالبدشاکافی مهسا امینی

فروزش افزود: در کالبد گشایی تنه و شکم نیز هیچ گونه آثاری از خونریزی، له شدگی و یا پاره شدگی در احشای داخلی بدن مشاهده نشده است.

واکنش امین حیاییمزار مهسا امینی

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران تاکید کرد : در این میان آنچه نیازمند زمان است،
تعیین علت فوت متوفی است که آن هم پس از مشخص شدن نتایج آزمایشات
نمونه های برداشته شده و تجمیع آن با نتایج معاینه و کالبدگشایی پیکر
و سوابق پزشکی به انجام خواهد رسید و در قالب گزارش رسمی
سازمان پزشکی قانونی به مرجع قضایی ارائه خواهد شد

اینستاگرام و ایرنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس