شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

واکنش جالب سام درخشانی به سفر آنجلینا جولی به یمن

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 10 مارس 2022 اشتراک:
واکنش سام درخشانی اخبار گوناگون
در این تصویر واکنش سام درخشانی به سفر انجلینا جولی به یمن را می بینید

آنجلینا جولی بازیگر معروف هالیوودی چند روز پیش به کشور جنگ زده یمن سفر کرد. این سفر در جهان بازتاب زیادی داشت و با واکنش های فراوانی روبرو شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم واکنش سام درخشانی به سفر انجلینا جولی را ببینیم

واکنش سام درخشانی به سفر انجلینا

آنجلیناجولی به تازگی به یمن رفت تا با خانواده‌های بی‌سرپناه و پناه‌جویان ملاقات کند. بسیاری از هنرمندان دنیا او را تحسین کردند و سام درخشانی هم در فضای مجازی به تمجید از او پرداخت.

سام درخشانی در حمایت از آنجلینا جولی در فضای مجازی نوشت: شیر مادر نان پدر حلالت.

واکنش سام درخشانیواکنش سام درخشانی به سفر جولی

درباره سفر آنجلینا جولی به یمن بیشتر بدانید

آنجلینا جولی در جریان سفرش به یمن و همزمان با روز جهانی زن با آوارگان و پناهجویان دیدار کرد و تاثیر پیامدهای فاجعه‌بار جنگ یمن بر غیرنظامیان به ویژه زنان و دختران جوان را مشاهده کرد که بیش از نیمی از جمعیت آوارگان را تشکیل می‌دهند. آنها در حال حاضر با سطوحی از نابرابری و تبعیض جنسیتی روبه رو هستند.

در یکی از مکان‌ها در استان «لحج» واقع در جنوب یمن، اعضای خانواده آوارگان خانم جولی را در جریان اینکه چگونه منازل، بستگان و منابع رزق و روزی‌شان را از دست دادند و اینکه چگونه این جنگ و درگیری آرزو و خواسته‌های آنها را نابود کرده است، قرار دادند.

واکنش سام درخشانیسفر آنجلینا جولی به یمن

به بهانه واکنش سام درخشانی به سفر جولی درباره این سفر بیشتر صحبت می کنیم.

آنجلینا جولی خواستار افزایش حمایت و پشتیبانی انسانی و تلاش‌ها برای پایان دادن به خشونت شده است.

وی از تمامی طرف‌های درگیر خواست به قوانین بین‌المللی احترام بگذارند و به آن پایبند باشند، از هدف قرار دادن غیرنظامیان ممانعت کنند و ورود کمک‌های انسانی به افراد نیازمند را بدون هیچگونه مانعی تضمین کنند.

آنجلینا جولی در یمنآنجلینا جولی در یمن

جولی خاطرنشان کرد: بیش از ۸۰ میلیون تن در جهان آواره هستند و درخواست‌های امدادی با کمبود بودجه مواجه است و ما باید فوراً راه‌حل‌هایی پیدا کنیم که درگیری‌ها را حل و فصل کرده و آوارگان را قادر سازد تا با عزت و امنیت به خانه‌های خود بازگردند.

هنرامروز و ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس