حادثه در فوتسال بانوان و تصاویر دلخراش سانسور شده

تاریخ نشر :دوشنبه 07 ژوئن 2021 مشاهده : 1266
حادثه در فوتسال بانوان و تصاویر دلخراش سانسور شدهاخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از حادثه در فوتسال بانوان را می بینید

تصاویری از وقوع یک حادثه در مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان طی روزهای گذشته حاشیه ساز شده است. در این تصویر دست های غرق خون یک بازیکن جوان را مشاهده می کنید که روی زمین افتاده است. در پرشین وی جزئیات این حادثه را ببینید

تصاویر دلخراش از فوتسال بانوان

یک حادثه ویژه در جریان هفته سوم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال زنان
برای بازیکن سایپا رخ داد که البته حاشیه زیادی داشت.

چهار روز از پایان رقابت‌های شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال زنان که با قهرمانی پالایش نفت آبادان همراه بود، می‌گذرد، اما با این‌حال بازخوانی یک صحنه جنجالی و پرحاشیه در هفته سوم مرحله نهایی لیگ که ۲۴ اردیبهشت‌ماه برگزار شد، جالب‌توجه است؛ جایی که تیم‌های سایپا و ملی‌حفاری در سالن شهید قیانوری تهران به میدان رفتند.

حادثه در سالن ورزشی

حادثه در سالن ورزشی

در اواسط این مسابقه مهیج و جذاب که در پایان با نتیجه پنج بر سه به سود سایپایی‌ها پایان یافت، مهتاب بنایی بازیکن سایپایی‌ها پس از برخورد با مدافع حریف نقش بر زمین شد و از ناحیه سر دچار شکستگی شد؛ این برخورد بنایی و سرنگونی که با شکستگی سر وی همراه بود، باعث شد تا ناظر مسابقه عکاسان حاضر در سالن را ممنوع‌العکاسی کند و به آن‌ها اجازه ثبت تصویر این صحنه تلخ برای بازیکن سایپا را ندهد.

فوتسال بانوان

حادثه در فوتسال بانوان

عجیب آن‌که ناظر مسابقه تهدید کرده بود اگر عکسی گرفته شود، دیگر عکاسان تا پایان فصل حق حضور در سالن را ندارند؛ این مسئله باعث شد تا موضوع شکستگی سر مهتاب بنایی و خون‌ریزی که سر او داشت، در رسانه‌ها عملاً بایکوت شود اما حالا یک فریم فوق‌العاده از لحظه سرنگونی بنایی و هم‌چنین هنگام خروج از زمین او باعث شده تا فرصتی برای بازخوانی صحنه مصدومیت بازیکن سایپا پیش آید.

فوتسال بانوان

بازیکن فوتسال بانوان

پس از انتقال بازیکن سایپا به بیمارستان، مشکل مصدومیت او به سرعت رفع شد
و توانست در هفته‌های پایانی لیگ نیز برای تیمش بدرخشد؛ هر چند که
درخشش مهتاب بنایی نتوانست نجات‌دهنده سایپا در راه رسیدن به جام قهرمانی باشد.

ورزش سه

2021-06-07 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی