لوکیشن سریال یاور و احضار در ماه رمضان که مشترک است

تاریخ نشر :یکشنبه 09 مه 2021 مشاهده : 1447
لوکیشن سریال یاور و احضار در ماه رمضان که مشترک استاخبار گوناگون
در این تصویر لوکیشن سریال یاور و احضار را مشاهده می کنید که مشترک است

امسال سریال های تلویزیونی ماه مبارک رمضان چنگی به دل نمی زند و مخاطب را میخکوب نکرده است. سریال یاور و بچه مهندس و احضار از سه شبکه سراسری پخش می شوند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از لوکیشن سریال یاور را برای شما قرار دهیم که با سریال احضار دقیقا مشترک است.

لوکیشن سریال یاور ماه رمضانی

سریال یاور و احضار که این روز‌ها در حال پخش اند دارای لوکیشن مشترک هستند.

لوکیشن سریال یاور

لوکیشن سریال یاور و احضار

بد نیست درباره سریال یاور بیشتر بدانید

امسال شبکه سه آنتن رمضانی خود را به کارگردانی سپرده است که با “ستایش”، “پس از باران” و حتی سریال رمضانی “شکرانه” که این شب‌ها از شبکه پنج سیما پخش می‌شود جزو کارگردانانی است که اصطلاحاً رگِ خواب مخاطب را می‌شناسد و شیوه‌های جلب نظر تماشاگران تلویزیون را بلد است.

لوکیشن سریال یاور

سریال یاور

با این حال سعید سلطانی نتوانسته “یاور” را طوری بسازد که مخاطب را سرذوق آورد. در هر قسمت و پخش برخی از سکانس‌ها، ضعف داستان‌‌ و صحنه‌های کسل‌کننده و کش‌دار سریال با واکنش‌های منفی مردم و کاربران شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شده است. حضور داریوش ارجمند با شمایل آشنای حشمت فردوس هم نتوانسته یخ سریال را بکشند.

سریال ماه رمضانی

سریال ماه رمضانی

به بهانه لوکیشن سریال یاور درباره این سریال بیشتر صحبت می کنیم. انتقادها از جایی شروع شد که در چند قسمت ابتدایی، “یاور” شبیه “حشمت فردوس”
رفتار کرد؛ در فضای مجازی علاوه بر گریمِ قسمت اول و بخش‌های جوانی شخصیت‌های
اصلی (یاور، علی شام میرزایی، جمال چلویی) و حتی تیتراژ پایانی سریال،
بخشی به فضای نزدیک به “ستایش” و آن تکیه‌کلام‌ها و رفتارهای داریوش
ارجمند در آن سریال ایراد گرفتند.

بازیگران یاور

بازیگران یاور

اور جلویی با هنرنمایی داریوش ارجمند که به ظنّ بسیاری تکرارِ حشمت فردوس است؛ البته متناقض‌تر و بی‌هویت‌تر از آن کاراکتر، مرد سنتی، مدعی و مقتدری را نشان می‌دهد که هیچ‌کس بدونِ نظر او کاری نمی‌کند. حتی محسن چلویی نوه‌اش (ارسلان قاسمی) فقط برای خوشحال‌کردن پدربزرگش می‌خواهد وکیل شود و یا آصف برای ازدواج با نوه‌اش غزل، از یاور کسب تکلیف می‌کند به جای اینکه به سراغ جمال، پدر غزل برود.

اینستاگرام و تسنیم

2021-05-09 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی